Wpis z mikrobloga

@JankesPn: Zakładam, że wgrałeś plik na serwer i się zweryfikowałeś? Jeśli tak to w Search Console klikasz na domenę a potem "Ruch związany z wyszukiwaniem" i "ręcznie działania"
@JankesPn: Bana nie ma, bo

site:hqtv.com.pl
daje wyniki w Google.

Za to chyba jesteś na dobrej drodze do niego. :)
Masz straszny syf na tej domenie. Zobacz sobie, co masz zaindeksowane (patrz powyższe zapytanie), poza tym emitujesz jakieś dziwne linki (SWL?).
Nie licz na dobrą widoczność domeny w Google jeśli z tym nic nie zrobisz. W tej chwili wygląda jak spamowe zaplecze (i w sumie to właściwie nim jest...).
@dziki_rysio_997: Właśnie nie wiem dlaczego tak dziwnie indeksuje. Spróbuję coś poprawić. Generalnie chodziło mi o to jak google widzi samą domenę, bo właśnie zastanawiam się czy nie postawić tam Wordpressa, ale nie chciałem, żeby był spalony na samym początku.
@JankesPn: bez wnikania w szczegóły widać że domena jest upalona i na 90% są działania ręczne. Ja już bym się nawet nie bawił w oczyszczanie profilu linków tylko stronę od nowa postawił na innej domenie I NIE robił przekierowania nawet. Ręczne można zdjąć, algorytmiczne zostaną cholera wie jak długo.
Tzn teoretycznie wszystkie kary da się usunąć zmieniając właściciela domeny oraz stawiając nową stronę. To może pomóc, ale ile w tym prawdy...
@JankesPn: domena do kosza jak na moje. tzn można robić disavowa, czekać aż linki znikną, zdejmować swl'a i czekać w między czasie nową stronę kręcić (treść może być ta sama)
@JankesPn: biznes-host.pl.... mam pewne podejrzenie...
Dokładniej to mam vps na minthost - taka sub-marka bizneshosta.
W logach i monitorze ataków dzisiaj zauważyłem że są blokowane ip'ki Microsoftu i Google - nie badałem dokładnie ile, ale... wygląda to na ten ich legendarny anty ddos
Więcej... Normalnie działający w innych przypadkach sklep - na vps na stronach produktów (i tylko tam) podstępnie odpowiada błędem 500 w headerze i normalną treścią strony. Zanim to
@Patryk: no wlasnie strona byla na mintshost na VPS. przenioslem na inny wirtualny od nich I powinno byc ok. dziwne ze mam kilka innych stron na tym VPS I nie ma problemu