Wpis z mikrobloga

@neoster: Mój dowód już stracił ważność więc podałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na serio to używam ferpay wg mnie prostsze i szybsze ale do większych przelewów też trzeba wysłać skan dokumentu tożsamości.
@Pacjent: wiesz, właśnie nie ma, poza tym nie można dostać hajsu za obecny kurs, tylko najpierw przelać, czekać aż zatwierdzi się przelew i dopiero wtedy wymienić, a wtedy kurs może być już słaby, Poza tym mają moje konto bankowe, dane z niego, na ch im moj dowod
@grzybek6: a się będziemy rozdrabniąc, MILION!!!( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pacjent: nic to, przeleję na internetowy i chociaż #!$%@?...nie będą chcieli dowodu, nigdy go nie dawałem i nie dam, bo wałkarze po świecie łażą( ͡° ͜ʖ ͡°) oby jutro funt znowu skoczył, choć planuję wyjazd do Niemiec i powinna mnie relacja funta z euro przejmować. Boję się Brexitu, że wszyscy z funtami na
@neoster: Ciężko powiedzieć jak potencjalny Brexit wpłynie na kursy walut ale myślę, że dużo nie zmieni bo wszyscy oberwą po równo. Jeżeli o mnie chodzi to nie przejmuję się mocno wyjściem UK z Unii, ponieważ nie zamierzam w ciągu kilku najbliższych lat na pewno wracać do kraju, jeśli w ogóle. W UK jest spoko zwłaszcza w małych miasteczkach gdzie nie spotkasz praktycznie żadnych ciemniejszych osobników ( ͡° ͜ʖ ͡
@neoster:
@grzybek6: Ja konsekwentnie oszczedzam w zlotowkach i euro, i funta. Przytlacza mnie fakt, ze te oszczednosci to tak na prawde kropla w morzu niczego w krajach zachodnich, a w PL daja mi poczucie wiekszego bezpieczeństwa i jakies realne mozliwosci jak kupno ziemi/mieszkania.