Wpis z mikrobloga

@MrMycroft: przecież zrobiłeś to celowo, o czym świadczy całe szajsowe wykopalisko bez Twych zakopów i krótki czas pomiędzy zakopami moich znalezisk, zresztą nie obserwujesz za wiele osób, po cóż wiec byś mnie wciągał do tego wąskiego grona.

Mam nadzieję że potrafisz formułować zdanie trochę lepiej niż w powyższym wpisie i zechcesz mi wytłumaczyć jaką motywacją się kierujesz, sądzę że w jakiś sposób Cie to bawi bo myślisz, że mnie irytujesz, czy
  • Odpowiedz
@MrMycroft: Przykładasz swoje traumy na innych, przypisujesz mi motywy i stany nie wiadomo skąd. Gdy robisz coś to chyba interesujesz się swoim dziełem, a nie mówisz, a nieważne, że mnie ktoś okradł to tylko pieniądze, nieważne że mi przebili oponę, to tylko opona itd.Gdy chcesz być dobry w dajmy na to szachy to ćwiczysz, chcesz wygrywać i się doskonalić, a nie machasz od razu ręka i mówisz, a to tylko gra.
  • Odpowiedz
edit: dzangyl, Stella9803, notdot, Thon, zakopują mi daleko więcej, ale nie pytam ich o motywy bo widzę, że maja normalne podejście,


@antros: zakopuję albo jak duplikat, albo jak jest niskich lotów i nic ciekawego nie wnosi, więc proszę się odstosunkować od mojej osoby
  • Odpowiedz
@antros: przeczytałem i zrozumiałem za pierwszym razem nie musisz się unosić po prostu przywołujesz mnie, że ci zakopuje znaleziska, ja i pewnie wiele innych osób ma gdzieś to kto im zakopał, więc więcej luzu
  • Odpowiedz
@notdot:

napisałem

nie pytam ich o motywy bo widzę, że maja normalne podejście


nie wiem jak można to zrozumieć tak bardzo opacznie jak ty, ręce opadają
  • Odpowiedz
@antros: a tak swoją drogą (tylko nie myśl sobie że od razu cię oskarżam) to w każdym twoim znalezisku, które ja zakopałem jako duplikat, mój komentarz miał dwa minusy, albo i więcej, ciekawe od kogo i dlaczego?
  • Odpowiedz
@antros: przecież cię nie oskarżam, poza tym co to za dowód? nie ma listy kto dał plusa kto minusa, więc może to ty może nie ty dajesz mi trzeciego minusa tak samo jak ty lub nie ty dajesz inne minusy

poza tym wyluzuj
  • Odpowiedz
@notdot: cześć zwraca, a większość nie ma narzędzi (bo takich zdeterminowanych co by ręcznie monitorowali chyba nie ma za wiele), ostatnio pobawiłem się wykopAPI i skrypt mi generuje statystyki,

oburzasz się o jakieś wpisy, minusy, więc nie wiem komu chcesz napisać wyluzuj
  • Odpowiedz
@MrMycroft:

Ok nie chcesz, nie będę Cię obserwował.


Jest napisane "dlaczego", a Ty czytasz przestań, ciekawy problem z wnioskowaniem.

widzę pewną zmianę, 100 x większe zaangażowanie w to kto wykopuje, zakopuje i czy jest coś duplikatem czy nie


i ja ze swojej strony widzę realną zmianę...

Tzn., że jesteś kiepski obserwatorem. Zawsze irytuje mnie to co uważam za niesprawiedliwość czy głupotę i często przeciwstawiam się temu w realu i wirtualu. Nie
  • Odpowiedz
@MrMycroft: nie znalazłem tyle czasu by Ci odpisać, w kontekście tego jak się wobec mnie zachowujesz chyba mnie zrozumiesz, że nie kwapiłem się do tego,
  • Odpowiedz