Wpis z mikrobloga

Puzzle trefla to jakiś dramat. Jest może 5 unikalnych kształtów puzzli i w podobnej kolorystyce układanie tego to loteria. Układam właśnie Mona Lise I już z 5 razy zdarzyło mi się zamienić ze sobą dwa identyczne puzzle... i widać ze coś nie pasuje ale cholera wie co. Kto to ciął i dlaczego tak frajersko :c

dla porównania układałam niedawno tez clementoni i każdy puzzle był inny i mimo ze miałam kawałek białego tła to ułożenie było trudne, ale sprawne, bo kształty się nie powtarzały. Jak będziecie mieli wybór to zdecydowanie nie polecam trefla w trudnych układankach, bo to żadne wyzwanie tylko #!$%@? i płacz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dla porównania dwa zdjęcia w komentarzu. jeden puzzel pasuje w dwa miejsca i to jeszcze obok siebie... A 5 puzzli obok ta sama sytuacja :c

#puzzle #puzzleboners
  • 7
  • 0
@mafef: ja tylko 1000, ale bardzo jednolite kolory. niedługo układam czarno-białe :P

@M4ks: to dziwne, bo naprawdę byłam zaskoczona różnorodnością ich kształtów, nie znalazlabym chyba dwóch takich samych w pudełku 1000 sztuk.

układałam kiedyś trefla z łatwym obrazkiem i nie było problemu, teraz jest dramat. można puzzle zamienić miejscami a i tak mniej więcej pasuje, mimo że z drugą stronę psuje lekko bardziej, obrazek jednolity więc ciężko dojrzeć. wychodzić dopiero