Wpis z mikrobloga

Dziś przyszła do mnie lampa #blitzwolf BW-LT1.
Zamówiona z #banggood 23.04 za 40.60$,
"Wysłana" 26.04. chińską pocztą,
Na WER Warszawa pojawiła się 07.05. i tak sobie czekałem, aż do dziś.
Po ostatnich zmianach w moim pokoju w tym wymiany biurka na dużo większe zaczęło mi brakować światła. Jako fan chińskich marek postanowiłem zamówić lampkę z chin.

Lampka przychodzi w dość dużym pudełku(50x20x8) owiniętym pianką znaną wszystkim którzy zamawiają na BG i w czarnej folii, całość waży 1,65kg.

PLUSY:
- ładny wygląd
- ciężka podstawka
- możliwość ustawienia pod różnym kątem i obrotu o 180 stopni
- 4 tryby pracy
- 5 stopni jasności
- timer 60 min
- wbudowana ładowarka 2.1A
- nie grzeje się

MINUSY:
- niestety na plastiku widać kurz i palcuje się
- moim zdaniem timer mógłby mieć opcje zmiany na 15/30/45/60 minut

Tak wygląda w mojej piwnicy

#chinskiecuda #itemyzchin
  • 32
@Andczej: Mam ją od kilku miesięcy i dokładnie to co ty sądzę. Timer mógłby być lepszy i podstawa się kurzy. Z takich dupereli to mi trochę brakuje że nie mogę jej wygiąć w pionie maksymalnie
@Andczej: docelowo to u mnie też jest normalnie na biurku, ale kupię chyba jakąś folię na aliex żeby podstawa się tak nie kurzyła, może coś takiego jest.
@Andczej: podoba mi się bardzo ta lampka, ale od premiery wydaje mi się, że jest bardzo droga, jak na chińskie cudo. Nie znam się na lampkach, ale gdybym miał zgadywać cenę w ciemno, to strzelałbym w $15-$18, a tu $47... nie ma nawet opcji sterowania z telefonu, płynnej zmiany natężenia światła, dowolnego ustawiania timera... może już przesiąkłem zbytnio cebulą, ale z czego wynika ta cena?
@smyl: Przejdź się po sklepach i poszukaj podobnej lampki z tymi funkcjami, ceny będą podobne lub wyższe.

to strzelałbym w $15-$18


Tyle kosztuje żarówka Xiaomi na wifi ( ͡° ͜ʖ ͡°)