Wpis z mikrobloga

Nie chce mi się specjalnie rozpisywać bo tego nie da się normalnie opisać. Event jak to w Polsce - organizacyjnie słabo (kolejki do kibla, kolejki do gastronomii, brak wody po godzinie 2:00, chaos z szatniami, tylko jedna kasa do płatności kartą), niektórzy ludzie też szału nie robili ale wiadomo po co tam wszyscy pojechali. Dla Armina.

I co ten Armin, dał radę? DAŁ RADĘ JAK CHOLERA. Bałem się przed imprezą, że show za bardzo będzie nastawione na te jego nowe kawałki z albumu oraz różne popowe przygody, które mu się zdarzały i mało (poza vinym setem) usłyszymy tego czym raczył nas podczas #umf lub #asot w Utrechcie.

Armin odwiedził nasz kraj po pięcioletniej przerwie i wiedział co najbardziej kręci publikę w naszym kraju więc całość zaczęła się 30 minut wcześniej od jednego z najlepszych kawałków na płycie tj. Embrace a potem już leciało z górki - Another You, Arcade, Kensington + jeszcze kilka kawałków aż tu nagle ujrzeliśmy wielkie windowsowe errory i bluescreena a potem świetny motyw z System Test. Następnie Armin nie chciał nikogo wypuścić z dance floora i zaczął walić takimi kawałkami jak Off The Hook. Ciężko spamiętać i w dobrej kolejności ale w pewnym momencie na scenie znów pojawił się Magik z Trąbką, coś tam pograł więc stwierdziłem, że wyciągnę telefon i zacznę nagrywać - dwa dźwięki dalej dotarło do mnie jaki motyw zaczął grać czyli NIEŚMIERTELNE ADAGIO FOR STRINGS. #!$%@? ADAGIO, KTÓRE ZA MOMENT WJECHAŁO W NAS W WERSJI MARKA SIXMY.


Potem leciały sztos za sztosem czyli Mega od Super8 & Tab, We Come 1 2.0 oraz genialny utwór z motywem z Samby (dorzucę ID jak się dowiem co to było). Nie dało się zejść z parkietu, po prostu nie dało. Na Empire Of Hearts się praktycznie popłakałem. Następnie Armin postanowił nam trochę przypomnieć dane czasy i wyskoczył na podest aby zagrać Dominator or Old Skool (w remixie) oraz po powrocie na scenę poleciało nowe Exploration of Space. Niestety organizm domagał się skorzystania z toalety i pozyskania jakiejś wody i postanowiłem na moment wyjść. To był błąd - poleciało California Dreamin a potem If It Ain't Dutch oraz Embargo!

Podczas całego show wiele razy na scenie pojawiały się tancerki i tancerze oraz inni wykonawcy aby zaśpiewać nam coś live. Scenografia dawała czadu chociaż mam zastrzeżenia do laserów (lekka bieda) oraz nagłośnienia, które w początkowej fazie było skręcone i bas był za płytki a potem jak #!$%@? i stało się z tyłu areny to było słychać lekki pogłos. Po tym wszystkim ok godz. 3:30 przyszedł ten moment. Moment na który wszyscy czekali (ale mało kto miał siły). VINYL SET czyli coś czego w dzisiejszych czasach już nie można praktycznie nigdzie spotkać. Czysty klasyczny trance grany przez Armina bezpośrednio z vinyli. Coś czego być może już nigdy więcej nie zobaczę... Trance z najlepszych czasów grany z vinyla i to nie przez 1h jak planowano a przez 1,5h!!!

The Nation, Horizon w remixie Mac Simmsa (można było się tego spodziewać po filmiku z fb AvB), potem nieśmiertelne Shivers, TUVAN, The Legacy, Loops & Tings, Brute a potem... SERENITY. Moje marzenie zostało spełnione, Armin zagrał z vinyla Serenity i wtedy już widziałem, że prędko nie zapomnę tej imprezy... Zagrał wszystko a nawet jeszcze więcej niż się spodziewałem i mogłem sobie wymarzyć.


W skrócie: organizacyjnie 5/10, Armin 10/10

#trance #arminvanbuuren #arminonly #aoembrace #gdansk #arminowewykopiwo

Cała playlista moich filmów: https://www.youtube.com/playlist?list=PLzzuoWJZYF0WhiA9BOMZCn0y6ZZ6lSxxW

Filmy w kolejności nagrywania:
Main Show
Armin van Buuren - Embrace
Dimitri Vegas & Like Mike vs W&W - Arcade
System Test
Hardwell & Armin van Buuren - Off The Hook
Mark Sixma - Adagio For Strings
Super8 & Tab - Mega
Faithless - We Come 1 2.0 (Armin van Buuren Remix)
Gaia - Empire Of Hearts
Human Resource - Dominator (ID Remix)
Cosmic Gate - Exploration Of Space (Cosmic Gate's Third Contact Remix)
Vini Vici vs. Sia & Arctic Moon - The Tribe vs. California Dreamin (Armin van Buuren Mashup) live vocal version
Vinyl Set
Push - Universal Nation
Substate - Horizon (Mac Zimms Remix)
Armin van Buuren ft. Susana - Shivers
Gaia - Tuvan
Saltwater - The Legacy (Alphazone Mix)
Jens - Loops & Tings Relooped (Marco V Remix)
Ferry Corsten vs. Armin van Buuren - Brute
Armin van Buuren - Serenity
tejotte - Nie chce mi się specjalnie rozpisywać bo tego nie da się normalnie opisać. ...

źródło: comment_F6bFdrCMgdc0ReE2Ran6R7FRwk1RqaJL.jpg

Pobierz
  • 19
@tejotte: to moje trzecie armin only i imagine nie przebije nic. 9 godzin grania i to grania w asotowym stylu od 21 i najpierw z arminem za firaną, i z lajvami już przed północą. Lajvy oddzielone 7 innymi nutami i rozciągnięte na całą noc a nie jeden po drugim. Fajne intra, więcej upliftu brak bigroomow (chociaż "Mega" lubię) Eller na gitarze, audrey gallagher(big sky na żywca), tiff lacey, susana, serenity sail
@prawdziwek: może 10 nie powinienem dać ale conajmniej 8 ale byłem w euforii z racji zdobycia tytułu przez Legię i stąd taka ocena :D

Nie zmienia to faktu, że niesamowicie się wybawiłem i nie żałuję kasy wydanej na wyjazd.

Tracklistę z AO 2008 znam ale wtedy raczej tylko obserwowałem poczynania Armina i sam bardziej byłem fanem grania dawnego Tiesto (EoL we Wro 2007 czy Stadium of Sound 2008). Tym razem to
@tejotte: dla mnie był to pierwszy w sumie tak duży event choć miałem nawet nie jechać na to xD. na mirkoczacie podczas umf podjąłem decyzję że jadę (trochę przez mirków). no i się cieszę jak cholera. ciary do teraz mnie trzymają jak sobię pomyślę co tam się działo. elegancki motyw z tym testem, a już wogóle jak sprawdzał balans ( ͡º ͜ʖ͡º). vinyl set - kosmos