Wpis z mikrobloga

@xxguru85xx: Jasne. Niekompatybilne manetki do kaset różnych firm mogą nie działać, ponieważ Shimano i np. Campagnolo mają różne rozstawy zębatek w kasecie, dlatego łańcuch nie skacze grzecznie po wszystkich zębatkach. Na środku kasety może być dobrze, ale na skrajach już szczyrka i może przeskakiwać. Aby spowodować żeby wózek przesuwał się bardziej na każdym biegu trzeba linkę do przerzutki zamocować przed śrubą którą linka przykręca linkę do tej przerzutki, a aby linka
@grab0s: Ramę odkupiłem od znajomego, który kupił kolarkę na części i rama mu została. Nie mogłem przejść koło takiej okazji obojętnie, przynajmniej miałem motywację żeby ją poskładać, plany były od dawna.
@baftek: Wga ramy to razem z widelcem? Kolorystycznie mi się nie podoba :) Ale osprzęt fajny jak za takie pieniądze, zazdroszczę. Ja za tysiaka mam Gianta na 2300
@ElCidX: Tak, waga z widelcem. Koloru nie wybierałem, ale i tak mi się podoba. Jak chwytam na końcu to nie mam dostępu, jak wyżej (na dole) to mam. Ale to chyba normalne?