Wpis z mikrobloga

O #!$%@? mirki xD Przychodzę przedwczoraj do roboty, przygotowuję plany lotów itp, patrze co ciekawego mnie czeka, czytam listę Special Pasażerów ... i już wiem że będzie ciekawie :D
Deport na eskorcie.
Znaczy to mniej więcej tyle, ze jakiegoś ciećwierza wywożą pod obstawą.
Zasada jest taka, że Depo wchodzi pierwszy na pokład, żeby zobaczyć czy w ogóle da radę z nim lecieć. Tak więc samolot wylądował, wypuściliśmy paxów, sprzątanie samolotu trwa, więc wołam Depo do boardingu razem z eskortą. Depo pojawia się w samolocie xD I już zaczyna się przedstawienie:
- Nie polece!
- Polecisz
- Nie polece!
- Polecisz i koniec!
I taka wiecie - szarpana kłótnia xD ale facet stawia twardo na swoim i za chiny ludowe nie chce wejść do samolotu. W końcu udaje się go uspokoić i usadowić na miejscu z tyłu samolotu. Ale teraz zaczyna się najlepsze:
Znacie to powiedzenie, zesraj się a nie daj się? No to właśnie tego ...
Koleś siedzi i się śmieje xD Eskorta patrzy na niego jak na debila, ale po sekundzie doszedł do nich niepełny obraz sytuacji:
- Did you just fart?
- No? ( ͡º ͜ʖ͡º) - Po czym wstaje, ściąga spodnie i wyrzuca gówno na podłogę, po czym kopie je butem, rozrzucając po połowie samolotu xD
Wygrał #!$%@? xD Nie poleciał. A samolot czyścili chyba z 40 minut zanim przestało #!$%@?ć gównem.
Także Mirki, jak kiedyś będziecie pod eskortą deportowani samolotem rejsowym, a nie chcecie lecieć ... polecam ten styl życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A jak kiedyś zacznie wam walić gównem w trakcie rejsu, to spójrzcie czy na ostatnich siedzeniach nie siedzi jakiś kolorowy z obstawą karków xD

------ #justairportthings ------

#heheszki #truestory #gownoburza #londyn

a tak btw, czy w ogóle bylibyście zainteresowani jakimś AMA z kimś takim jak ja? Bo nie wiem jak będzie teraz z czasem na pisanie pod tagiem, a dużo osób po wpisach zadaje mi mnóstwo pytań związanych z pracą.

Tak czy inaczej - POZDRAWIAM SERDECZNIE :3
  • 64
  • Odpowiedz
  • 10
@typowy_cpun: Koleś był deportowany z więzienia z UK do więzienia w Rumunii. także nie wiem czy jeszcze jakieś sądy go obowiązują ...

@M4ks: Byłem Ramp Agentem na lotnisku w Poznaniu i potem na lotnisku Heathrow. Teraz jestem Flight Dispatcherem na Heathrow.
  • Odpowiedz
@marcinsa12: AMA na wykopie to jest 500 pytań o zarobki i #!$%@? się, że nie podałeś dokładnego rozliczenia do ostatniego grosza. Ewentualnie jeszcze ze 2 merytoryczne pytania. Już sobie wyobrażam, jak ktoś zrobi AMAA bez możliwości o pytanie o zarobki i zostanie zakopany do jądra ziemi. xD
  • Odpowiedz
@tage: A co złego w pytaniu o zarobki? Jak byłem młody to myślałem, że kadrowe i dziewczyny z HR zarabiają nie wiadomo jakie piniondze, "bo zatrudniają ludzi i muszą się na tym wszystkim znać", a tu taki hooy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym to takie polskie, że "o zarobkach się nie mówi". To o czym się gada z obcymi ludźmi, których prawdopodobnie nigdy nie spotkasz, ani
  • Odpowiedz
@kretyn: tylko ja nie mówię o jednym pytaniu. Jak ostatnio laska robiła AMA o tym jak wyemigrowała na jakąś egzotyczną wyspę z chłopakiem i pracuje jako grafik to w komentarzach był festiwal #!$%@?. Podała ile mniej więcej zarabia, a wszyscy się czepiali i oczekiwali chyba, że wrzuci skany faktur za projekty z wyszczególnionymi pozycjami, kto, co, gdzie i za ile. Tak samo jak Pan Strażak(ten od Pauliny) zrobił AMA też pierwszych
  • Odpowiedz
@marcinsa12: z tego co wiem, oba kraje są w UE, jest taka zasada, że wierzy się sądom innych krajów UE i mógł lecieć żeby odbyć karę gdzie indziej; ale równie dobrze mogli mu drugi raz proces wytoczyć w Rumunii, bo tak. Mógł też lecieć na pierwszy proces do Rumunii.
  • Odpowiedz
@kretyn: A tak a propos lotnisk, to jaki smak jogurtu najbardziej lubisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marcinsa12: Może być ama, mogą być opowieści z lotniska, tylko bym prosił o to, żebyś trochę mniej używał żargonu, bo musiałem 2x przeczytać, zanim poogarniałem o co biega.
  • Odpowiedz
@tage: No akurat ze strażakiem to był konkretny festiwal #!$%@?, bo jak wygląda praca służbisty, a konkretnie strażaka, który musi mieć jedynie wykształcenie średnie, to każdy powinien widzieć. Z drugiej strony wykop nie brał pod uwagę wcześniejsze emerytury, jeśli taki strażak chciałby zmienić branżę.

Ale z dziewczyną to nie była taka prosta sprawa, bo to co przedstawiła w swoim AMA to jakaś porażka. Wcale nie wynagrodzenie tylko dochód na dwójkę osób
  • Odpowiedz