Wpis z mikrobloga

Mirki zaraz padnę. Mam wszystkie ósemki i trochę ciasno sie zrobiło przez to zębom. Jeden kieł statematycznie pod naporem reszty wykrzywia sie i napięra na ząb obok. Ból wkurzający, ale do zniesienia pojawia sie co jakis czas. Wszystko byłoby spoko gdyby nie burze w Poznaniu i zmiany ciśnienia + katar. Aktualnie od czterech godzin zamiast spac stoję i siedzę na przemian, bo gdy tylko sie położę boli tak, ze jako dorosła osoba wyję z bólu. Tak bardzo chce mi sie spac, a jak tylko mi głowa opadnie na siedząco, to zaraz budzi mnie ten durny ząb. Standardowe tabletki przeciwbólowe mają mnie głęboko. Zaraz zamienię sie w Toma Hanksa z cast away i go po prostu wyrwę. Wybacz nocna durny wpis, ale muszę czymś zając mózg. Dobra, pisząc mam mały update: siedzenie juz tez odpada. Musze stać. #!$%@?
  • 30
@Bardamu: miałam w domu gripex control jeszcze z przeziębienia i łykam to cały dzien zeby jakos przetrwać ale teraz to jest koszmar. To jest mega słaby lek, wiec brałam tak awaryjnie. Nie wiem czy mogę mieszać teraz ten pedalski gripex z czymś innym, czy nie :(
@spiritoo: Moje ósemki były bokiem i zaczynały napierać na zęby. Obydwie do usunięcia niestety. Lepiej iść do specjalisty, bo lepiej nie będzie. A co do znieczulenia to coś na bazie tramalu, ale nie wiem czy bez recepty..
@spiritoo: ja z usunięciem swojej ósemki zwlekałem ponad rok bo się bałem, w końcu poszedłem do dentysty. Zabieg usunięcia, od podania środków przeciwbólowych trwał 30 sekund, żadnego bólu podczas rwania. Sam byłem w szoku że tak lajtowo poszło, no i problem z głowy. Tak że nie ma się co bać, tylko lecieć do dentysty czym predzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Bardamu: polecaj ludziom łykanie ketonalu jak dropsy dalej #!$%@? (max jeden na 8h i to przez dwa dni), a potem mi ciotka opowiada jak średnio trzy razy w miesiącu przywożą kogoś komu trzeba łatać narządy po tym gównie, bo jadł jak apap "jak coś bolało". Ketonal (zwłaszcza forte) to w #!$%@?ę poważny medykament i bebechy dostają od niego mocno, absolutnie nie powinno się go brać "bo coś mnie trochę boli".

@
@trampek: @Soutaiseiriron: @MKM18: @Zapaczony: @saffal: kochani moje ósemki wysiedlą zdrowe i proste bez problemów, dlatego ich nie usuwałam. Nie było takiej potrzeby. Teraz rownież mnie nie bolą. Boli mnie pierwszy najmniejszy i najłatwiejszy do wykrzywienia ząb w kolejności czyli kieł. I prawdopodobnie na rwaniu ósemek sie i tak skończy
@spiritoo: Mi 8mki zepsuly zgryz, wczoraj wyrwałam drugą, nie trzeba było rozcinać więc zabieg trwał <1 minute + czekanie aż znieczulenie zacznie działać. Polecam bardzo. Teraz tylko po 8mkach zostanie aparat ortodontyczny, żałuję, że wcześniej nie wyrwałam :( wyrywaj czym prędzej