Wpis z mikrobloga

Mireczki co planuję #!$%@?ć to ja nawet nie xDDDD
Z żoną od lat się nam nie układa i od pewnego czasu po prostu posuwam szczupłą młodą blondynkę nazwijmy ją Basia, nic poważnego, po prostu mam potrzebe jak każdy inny facet, sami rozumiecie. Jednak rozwodu nie chciałem na razie brać ze względu na naszego 11 letniego syna, którego pewnie zostawili by jej pod opieke jak to zawsze bywa. Jednak ostatnio coś moja żona jakaś weselsza, cała w skowronkach, nie podobne do niej co było dość podejrzane, bo normalnie tak się nie zachowuje, więc jak poszła się myć to przejrzałem jej na szybko telefon i co się okazało?
Że od kilku dni gada z jakimś małolatem i chce się z nim umówić w weekend jak mnie nie będzie w domu bo będę na delegacji (a raczej "delegacji" xD). I teraz wiedząc to wkracza mój genialny plan xD Planuję tuż przed weekendem odwołać wyjazd do Basi, oczywiście żonie o tym nie mówiąc i udając że nadal się tam wybieram. Zamierzam ją śledzić i nasz dom czy sprowadza tego małolata do domu. Jeżeli to zrobi to po jakimś czasie wkraczam JA z telefonem w ręcę filmując to wszystko xDDDD
Mając materiał dowodowy składam pozew o rozwód z orzeczeniem o jej winie, zabieram dzieciaka ze sobą i układam sobie życie na nowo z Basią, a przynajmniej na razie xD
Jeszcze zastanawiam się czy coś robić z tym gnojkiem posuwającym moją żonę, ale chyba się powstrzymam, bo jeszcze mój plan mógłby przez to nie wypalić. Po weekendzie dam znać jak to wszystko wypaliło i czy wyszło wszystko tak jak po mojej myśli, zakładam tag w którym będę kontynuował swoją historie #jakwyruchalemzoneruchajacinna

#zwiazki #truestory #coolstory #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow ##!$%@?
  • 103