Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pytanie o #zwiazki raczej do niebieskich pasków niż do różowych.

Mam ze swoim niebieskim wspaniały związek. Dbamy o siebie nawzajem. Dbam o niego w kuchni, jak i w łóżku niewiele jest rzeczy, na które nie jestem gotowa jeśli ma na to ochotę. Ogólnie staram się mu umilić czas jak tylko się da. Chciałabym go uczynić najszczęśliwszym facetem na ziemi.
Pytanie do was. Jeśli wszystko się układa i wiecie że druga połówka jest z wami szczęśliwa (o co bardzo dbacie), a jednak wiecie że jest jedna tajemnica, którą jak byście zdradzili to jest po wszystkim - powiedzielibyście?
Mimo że na co dzień widzicie jak chodzi cały w skowronkach i z radością wita każdy nowy dzień i każdą wolną chwilę - zakończylibyście to w imię prawdy?

a sama tajemnica - przez 2 lata studiów miałam sponsora. ( w sumie to dwóch, najpierw pierwszego, potem drugiego, a potem ten pierwszy sobie o mnie przypomniał. nie ważne - długa historia).

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 149
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: gardze takimi tajemnicami i ludzmi, ktorzy utrzymuja takie fakty w tajemnicy i uwazaja, ze jest wszystko ok. Miejze odwage i ponies konsekwencje swoich wyborow sprzed lat.\
ps. mam nadzieje, ze to bajt, bo nie chcialbym byc w skorze Twojego niebieskiego.
  • Odpowiedz
Anon: Wszyscy powyżej są #!$%@?, nie rozumiem wogóle czemu uważasz że powinnaś powiedzieć, to twoja sprawa i nie ma już znaczenia co się wydarzyło.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja uważam, że musisz być gotowa na to, że z Tobą zerwie i tego nie zaakceptuje. Może mieć różne poglądy i to może go zwyczajnie obrzydzać. Przeszłość przeszłością, ale podejmując decyzje warto jednak pomyśleć o przyszłości, bo to bujda, że żyje się tylko tu i teraz :P
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak ostatnio #!$%@? różowe nazwały stulejke któremu ziomki raz opłacili dziwki i wielkie hurrr DURR to obrzydliwe ze to zataił. Wzywam obrończynie ostatniej Panny która czuła sie okropnie ze facet to przed nią ukrył ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@homo_superior:" jeśli cie kocha to nie zerwie", e tam moja moralność była na poziomie niższym niż g... Ale to nie ważne nic się nie stało to tylko dawanie dupy żeby się fajnie żyło. Jeden zaakceptuje drugi nie. Nie da się podsumować tego jak kocha to nie zerwie
  • Odpowiedz
@lukasz-wisniewski: masz rację, ale tak naprawdę czym technicznie różni się to, że uprawiała seks z dwoma mężczyznami, którzy jej za to płacili od sytuacji w której uprawiała seks bez pieniędzy? Nie mam zamiaru oceniać tutaj moralności ludzi uprawiających seks za pieniądze tylko ilość partnerów. Jakby tych partnerów było tylu ile przyjmuje standardowa dziwka to sama bym się brzydziła, ale tutaj można w sumie tylko patrzeć na to, że brała za to
  • Odpowiedz
a sama tajemnica - przez 2 lata studiów miałam sponsora. ( w sumie to dwóch, najpierw pierwszego, potem drugiego, a potem ten pierwszy sobie o mnie przypomniał. nie ważne - długa historia).


@AnonimoweMirkoWyznania: O jak ładnie ubrane w słowa bycie #!$%@?ą. :3
  • Odpowiedz
@homo_superior: wszystkie szczegóły maja znaczenie, czy to robiła bo cieżko było, czy żeby sobie ułatwić życie, a tak naprawę można gdybać jakby ktoś zareagował w takiej sytuacji osobiście. Gdybanie to jedno, a rzeczywistość mocno to weryfikuje
  • Odpowiedz
@lukasz-wisniewski: raz jeszcze masz rację. Dlatego uważam, że powinna być szczera. Może faktycznie przesadziłam pisząc, że jak kocha to zostanie, jednak właśnie również myślałam, że może dziewczyna z patorodziny, gdzie się nie przelewało, a sytuacja zmusiła ją do takich, a nie innych rzeczy. Najlepiej jak powie i się wytłumaczy, bo może chłopak po prostu spojrzy na to jak na zwykłych poprzednich partnerów, a nie klientów.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: trudne pytanie, hmm trochę to dziwnie zabrzmi ale gdyby to byli jacyś normalni faceci to potraktowałbym to z przymrużeniem oka i pewnie robił sobie jaja dając po seksie 100zł w ramach jakiegos podroczenia się :p ...ale jeśli to były jakieś zgrzybiałe dziady to poczułbym wstręt do takiej dziewczyny
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem prędzej czy później i tak wyjdzie, także ja bym tego na Twoim miejscu nie zatajał. Czy zerwie? Nie znamy go, więc ciężko ocenić. Pewnie pierwszego wieczoru się #!$%@? i się upije, natomiast co zrobi potem to zalezy od jego psychiki i poziomu tolerancji na takie wiadomości. Jedno jest pewne: jeśli mu nie powiesz, to będziesz okłamywała siebie, swojego faceta którego kochasz i swój związek.
  • Odpowiedz