Wpis z mikrobloga

@viejra: Lipne mechaniczne tarczówki, osprzęt słaby, amortyzator tak samo, ale prawdziwa porażka i dyskwalifikacja dla tego roweru to wolnobieg.

Powiedz nam jeszcze do jakiej jazdy potrzebujesz roweru to może coś w tym budżecie lepszego polecimy.
  • Odpowiedz
@viejra: Ogólnie ssie. Udawane MTB. Jak szukasz udawanego MTB to jest tak samo dobry jak każdy inny, w tej klasie rowerów liczy się wygląd, i to okiem laika.
  • Odpowiedz
@viejra: Kupiłem miesiąc temu R6 (różnica w hamulcach i chyba tylna przerzutka o jeden rząd więcej). Bardzo dobrze mi się na nim jeździ. Osobiście polecam.
  • Odpowiedz
@shusty: do jazdy we wroclawiu jak i do eskapad poza, czasem jakis wyskok w terenu pagórkowate typu ślęża. Jazda jakos 3-4 razy w tygodniu. Dystanse w tygodniu raczej 20-40km, w weekendy wiecej. Podłoże bardzo zróżnicowane, od ścieżek do kocich łbów i polnych dróg. Szukałem czegos do 1500zł z hydraulicznymi hamulcami ale ciezko cos znalezc.
  • Odpowiedz
@viejra: mam hexagon x2 od kross i jestem zadowolony. Zdecydowałem się na zwykłe v break bo koledzy poradzili, że chyba lepiej niż mechaniczne tarczowki. Generalnie dobrze się jeździ, jak dla mnie do rekreacyjnej jazdy w sam raz!
  • Odpowiedz
@viejra: tym bardziej pewnie roznicy nawet miedzy tarcza na lince a hydraulicznym bys nie odczul mowi to osoba ktora ma mtb na drozszych hydraulikach avid'a i v-brakach w szosie. Nigdy wiecej hydrauliki w rowerze bo wiecej problemow w serwisowaniu niz korzysci no i drozsze...
  • Odpowiedz