Wpis z mikrobloga

Kurde, Mirki, jakieś rady na stres przed jutrzejszą maturką z matmy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Do piątku był chill, ale najpierw #!$%@?łem angola, a później wróciłem do domu i zacząłem robić maturę z poprzedniego roku i okazała się o wiele trudniejsza niż te ze zbiorów, które robiłem wcześniej. Wiem, że jestem dobrze przygotowany, ale cykam się, że zeżre mnie stres.

#matura #stres #matematyka
  • 12
@PanBeton: stres w tym momencie już nic ci nie pomoże, a nawet zaszkodzi. Wyluzuj, nie rób sobie dzisiaj już nic z matmy, bo robienie dzień przed to chyba najgorsze co można robić.
@PanBeton: teoretycznie matura roz powinna byc łatwiejsza niż w tamtym roku bo:
Po pierwsze - według wielu matma była ogl trudna, a u nas podstawa w tym roku była dosyć łatwa.
Po drugie - roz w tamtym roku miało duzo obliczeń, #!$%@? wyniki i mało czasu na wszystko
Wiec możemy liczyć na szczęście, ze w tym roku bd mieli dobry humor i dadzą cos miłego ;)
@Kwiatuszyn: Oby!:) W domu jak robię to te maturki idą mi bardzo dobrze, nawet ta z ubiegłego roku. Ale jednak siedzieć sobie w domku popijając herbatę, a siedzieć na egzaminie, od którego zależy Twoje życie to co innego.
@TheVecior: Wiem, ale i tak nie zmienia to faktu, ze jestesmy rocznikami "testowymi" zarówno ten jak i poprzedni. Arkusze musza byc podobne, ale zazwyczaj jeśli arkusz w roku X był ciężki to czesto zdarza sie tak, ze arkusz w roku X+1 jest prostszy :)