Wpis z mikrobloga

Mierki mam problem z baterią w #xiaomi #mi4 wersja 3 gb ramu wcdma. Zainstalowane MiuiPolska a bateria przez noc spada o około 20%.... telefon tylko z kartą SIM wszystko inne wyłączone. Na Romie który był wgrany przez #gearbest było to samo (z karta SIM czy nie - przez noc bateria spadała o 20%...). Telefon ładowany już z 6 razy więc to raczej niewina 'swiezej' baterii.
#miui #miuipolska #bateriaandroid
Dzbanek_soku - Mierki mam problem z baterią w #xiaomi #mi4 wersja 3 gb ramu wcdma. Za...

źródło: comment_HK17S4Py5YCQTDpio8lZxJpNU7PL6mrz.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@DarkMi: Stara, ale jara. Z tego co wiem, to ty masz już scalone partycję także nie wrócisz na nią. Wgraj 6.5.5, ale proponuję z pełnym czyszczeniem telefonu.
  • Odpowiedz
@Dzbanek_soku: jak dobrze pamietam w ikonke Security wejdz i tam beda uprawnienia roota. tak btw siedzialem na miui przez 5 miesiecy i teraz wrocilem na inny soft bardziej cyjanogenowaty. czuje ulge ze wszystko chodzi jak trzeba bez kombinacji
  • Odpowiedz
@Dzbanek_soku: Nie wiem co masz teraz za rom jaką wersję androida. Mówi się, że nie można. Na tą ostatnią wersję na android 4.4 co łączyła system można wrócić. Tylko nie wiem po co wracać jak nic się nie traci ;) Jak masz miui na 4.4 to przeczytaj jak wgrać na bazie 6.0 masz instrukcje tam gdzie pobierasz rom z miui polska.
  • Odpowiedz