Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mircy,
3,5 miesiąca temu rzuciłem #palenie z dnia na dzień - po 11 latach.


Problem w tym, że im dłużej nie palę, tym bardziej chce mi się jarać! Wszyscy mają z reguły na odwrót, ale mi na samym początku nie sprawiło żadnego problemu odstawienie fajek, za to teraz gdy widzę kogoś z petem w zębach, to mam ochotę mu go wyrwać i zeżreć... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przecież to nie jest normalne, że przed powrotem do nałogu trzyma mnie teraz tylko czyste żydostwo i nic więcej.


Długo to jeszcze potrwa? ()

#papierosy #rzucaniepalenia #rzucampalenie #uzaleznienie #feels
  • 5
@chozi: nie powinno Cię tak męczyć, rzuciłem po 8 latach - nie narzekam, nie pale od ponad dwóch. Pozbądź się przyzwyczajeń, to chyba taki klucz do sukcesu. Nawet zmien drogę do pracy jak kojarzy Ci sie z paleniem i gaszeniem w tych samych miejscach #pdk
@chozi: Słuchaj. Uzależnienia to choroba ludzkości, człowiek staje się niewolnikiem jakiegoś przedmiotu (albo czynności ( ͡° ͜ʖ ͡°). Walka z nałogiem to walka z samym sobą więc proponuję udać się do jakiegoś uzdrowiska, do jakiejś wiejskiej mieściny gdzie nie ma sklepów, hałasu, zanieczyszczeń. Chodzi o to abyś został sam ze sobą, przez pewien czas. To pomoże.
@chozi: znajdź sobie coś czym zajmiesz głowę.Ja ze swojej strony mogę polecić ćwiczenia, po sobie widzę, że jak trenuje to jestem odpowiednim "rezimie" siłą rozpedu, bo po prostu nie chce aby czas który poszedł na trening przepadl na marne
@chozi: mi chyba po pół roku przeszło, paliłam tyle co ty, lada dzień powinno być lepiej, staraj się znaleźć jakiś zapychacz na ten czas (nie słodycze ( ͡° ͜ʖ ͡°))
na dniach mi 3 lata bez fajek minie i już jest dobrze