Wpis z mikrobloga

Ej #neuropa czemu smiejecie się tak zawzięcie z sebków i nie-sebków kupujących za własne pieniądze ubrania w motywach patriotycznych (o estetyce ich projektu nie będe dyskutował bo to inna kwestia) skoro sami walczycie z tym aby każdy mógł wyglądać i ubierać się jak chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsi masowo tworzyliście ubranka tęczowe z napisami pełnymi tolerancji itp. Hipokryzja sięga powoli zenitu

Pic related niestety.

#4konserwy #bekazlewactwa #bekazhipokrytow #lewackihumor #bekaznarodowcow #bekazanarchokomunistow
Python - Ej #neuropa czemu smiejecie się tak zawzięcie z sebków i nie-sebków kupujący...

źródło: comment_dR32dy7RVl66rdGya7Z9X6WZLZBIDyB8.jpg

Pobierz
  • 30
@informatyk15000k: A co ma odpowiedzialność do biało czerwonej koszulki? Czym to sie różni od koszulek z obrazka? Amerykanie mogą, a Polacy to sebko-faszyści? Troche mnie to zastanawia, bo nagonka typowo sterowana i trwa już od dawna, to nie był pojedyńczy żart z jakiegoś śmiesznego projektu (bo niektóre niestety są karykaturalne ale co kto lubi).
Python - @informatyk15000k: A co ma odpowiedzialność do biało czerwonej koszulki? Czy...

źródło: comment_baR27DN7OyFMt8VMaHMY8WqZOE31U76R.jpg

Pobierz
@Python: SPOKO #!$%@? NIE DOGODZISZ. Wszyscy obrońcy równości, tolerancji i postępu społecznego zawsze się będą spinać. Ja rozumiem że odzież patriotyczna to często niezłe hodowle raka, ale niesie to za sobą pewne wartości. Te wszystkie dresy nie noszą już koszulek z napisem #!$%@?Ć POLICJE albo HEMP GRU, tylko zdają się poszerzać swoje horyzonty. To mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla prostego ludu robotniczego, a przecież to chyba chwalebne że
@Python: lol xD Pamiętam jak było wielkie oburzenie bo empik wypuścił jakieś kubki czy torby z wizerunkiem Che, narodowcy się srali ostro że propagowanie komunizmu, i należy tego zakazać. Ja niczego zakazywać nie zamierzam, możesz mieć na koszulce łupaszkę albo innego hitlerowca, nie ma to dla mnie znaczenia, ale prawa wyśmiania kogoś to ty mi nie odmawiaj. A i sam krytykuję każdy fanatyzm, więc nie wiem co chcesz zarzucić.
@xst_: Krytykowanie "dizajnu" spoko, sam nie przepadam za tymi ubraniami. Ale jednak jest różnica miedzy jaraniem się zbrodniarzem na koszulce a koszulką z flagą kraju w którym mieszkasz.

Druga sprawa ze 95% takich wpisów zawiera sprowadzanie noszących do kiboli/sebków/podludzi z tagami typu #bekazpodludzi #bekazprawakow itp a to już ma znamiona wyśmiewania ludzi a nie krytykowania ubioru.
@Python: no ja głównie naśmiewam się właśnie z grup ludzi którzy takowe ubrania noszą. Bo w większości te osoby to niziny intelektualne, zapytaj kibola co wie o powstaniu listopadowym które ma na koszulce. Nie oszukujmy się, dzisiaj jest moda na wyklętych i całą resztę, mało który patus nie ma w swojej garderobie czegoś z patriotycznym motywem. Oczywiście nie uważam, że patriotyzm to coś złego. Amerykanie swoją flagę umieszczają nawet na majtkach,
@Python: krytykować można ale ta wasza krytyka przeradza się często w rasizm, faszyzm i szowinizm, a to już wykracza poza dopuszczalną krytykę :)

co się zaś tyczy tych "patriotycznych" koszulek to w przeważającej większości noszą je właśnie faszyzujące sebixy w przeciwieństwie do tych."amerykańskich" które noszą normalni Amerykanie :]
@Python: Mam nadzieję, że zdajesz sobiez tego sprawę, że noszenie takich ciuchów to #gimbopatriotyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

swoją drogą to jestem ciekaw dlaczego chcecie zakazu chodzenia w burkach i jednocześnie wychwalacie ogolonych na łyso młodzieńców chodzących w "patriotycznej" odzieży. skoro obie grupy eksponują w ten sposób swoje poglądy tozakazywanie jednej z nich chodzenia w czym chcą też jest hipokryzją ( ͡ ͜ʖ ͡
Ej #neuropa czemu smiejecie się tak zawzięcie z sebków i nie-sebków kupujących za własne pieniądze ubrania w motywach patriotycznych (o estetyce ich projektu nie będe dyskutował bo to inna kwestia) skoro sami walczycie z tym aby każdy mógł wyglądać i ubierać się jak chce


@Python: Ekhm, ale gdzie dokładnie widzisz problem? Czy gejropa zakazuje Sebastianom stroić się jak choinka?

Nie?

To o #!$%@? chodzi?
chcecie zakazu chodzenia w burkach


@dreaper: Nie wrzucaj mnie do jednego wora ze wszystkimi bo nie reprezentuje tu nikogo. Sam z ciekawości zadaje pytanie. Osobiście uważam, że burka to symbol uciśnienia kobiet ale skoro jakaś tak lubi to w wersji nie zasłaniającej twarzy może sobie chodzić ile chce bo nie wiele się to różni od stroju zakonnicy.

Czy gejropa zakazuje Sebastianom stroić się jak choinka?


@mnik1: Ale moje pytanie brzmi
@dreaper: Gimbopatriotyzm? Ale czemu, bo nie pojmuję. Póki koszulka nie jest kiczowata (jakieś misie, orzełki pozawijane w polską/amerykańską flagę), nie dostrzegam w niej nic złego, wręcz przeciwnie - mimowolnie się uśmiecham, bo można się domyślić, że taka osoba nosi ją z dumą, co jest fajne :) Nie ważne jest dla mnie czy noszą do sebixy czy nastolatki, czy dorośli ludzie, czy Przemek Wipler...