Wpis z mikrobloga

Dostałem od blizza darmowego boosta do lvl 90, więc szkoda byłoby nie skorzystać tylko chciałbym się upewnić jaką klasę wybrać, poradzicie? Raczej preferuję pvp i chyba wychodzi mi huntard - logika wyboru wygląda następująco:

Maga, druida, dk i rogue mam na w miarę wysokich poziomach więc odpadają, mag to mój dawny main więc niekoniecznie chciałbym kolejnego castera. Priesta na 90 chyba byłoby ciężko ogarnąć po 6 letniej przerwie w graniu, lock chyba zbyt podobny do maga (i kiedyś mógłbym normalnie wylevelować bo wydaje się być spoko), szaman to dla mnie niewiadoma, miałem max 16 lvl i raczej mi się nie podobało.

Zostaje monk, paladyn, hunter i warrior. O monku nic nie wiem bo dodali go jak już nie grałem, warrior podobno bez healera lipa więc zostaje pala i hunter. Z grania palem zrezygnowałem jakoś koło ~35 lvl bo nudnawo było, ale znałem paru dobrych graczy i zawsze wydawał mi się sensowną klasą 'do wszystkiego'. Hunterem nigdy nie grałem, ale podobno od zawsze był easy mode co w obecnej sytuacji mi pasuje no i w sumie jest inny niż pozostałe klasy.
#worldofwarcraft #wow
  • 8
@fruity: o ile nie zamierzasz grac raz w tygodniu, to nie polecam, bo znudzi ci sie okropnie szybko. Wszystkie 3 specki idzie wymasterowac w tydzien; w pve nie ma zadnej przyjemnosci, na arenach czujesz sie bezuzyteczny, bo zarowno burst jak i sustained huntera ssa i jestes supportem od rzucania trapow i slowow.

Polecam monka, Windwalker to najbardziej mobilna specka w grze dajaca najwiecej funu ze wszystkich postaci. Skill cap jest wysoki,