Wpis z mikrobloga

Elo Mircy,
Dostałem propozycję pracy w #uber #warszawa na firmowy samochód. Zmiany po 12 h około 5 - 6 razy w tygodnie, do dogadania ze zmiennikiem. Pensja to 40% od mojego utargu. Informowano mnie, że dziennie od 100 do 180 zł zarobie. Do tego kwatera za ok 400 zl miesięcznie.
Jak myślicie czy zarobie chociaż na utrzymanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co słyszeliście o pracy na firmowym aucie?
  • 13
@mariusz_sanitariusz: super dil, a jak nie zarobisz 180 zł dziennie to co wtedy? Praca jak jakiś Białorusin po 8 zł na godzinę i spanie po kątach w jakiejś norze. Super ten uber, auta tak nowe i tak nie zajechane ()
@mariusz_sanitariusz: Nie opłaca się. Lepiej wynajmij auto około 100/zl dzień tylko dla siebie i jeździsz ile chcesz i jak chcesz na pewno ci to wyjdzie. Chociaż jak jesteś spoza Warszawy to może być cięzko, ale jak jeżdżę uberem to na zarobki nikt nie narzeka, więc myślę, że byłbyś w stanie wynająć sobie coś samemu.
@mariusz_sanitariusz: 40% utargu to naprawdę niewiele. Ja jeżdżąc swoim autem zarabiam ok. 65%, a 25 pobiera uber na samym starcie... Takim trybem ziennie zarobisz 180 jak będziesz jeździł po 15-17h dziennie. Ja po 8h mam tyle utargu bez prowizji. Przygotuj się na mieszkanie w aucie, ja po 8h jazdy już wymiękam... Ale jak się zdecydujesz to mam kod polecający, jak go użyjesz to zarobimy po extra 100zł, więc jakby coś to