Wpis z mikrobloga

@ursua: Wiec Tobie mogło sie snic jakos podświadomie ze wzgledu na chorobe, jak komus sie sni wypadajacy zab i ma kogos chorego to widocznie nasz umysł przetwarza tak tę informacje.
@daft_apple: nie podswiadomie tylko wlasciwie swiadomie. czeste snienie o wypadajacych zebach moze wskazywac na bruksizm. mi sie snilo, ze tak mocno zaciskalem zeby jednoczesnie nimi zgrzytajac, ze sie lamaly wszystkie na raz. pamietam, ze zawsze budzilem sie zdziwiony tym, ze jednak mam wszystkie zeby.
@daft_apple: Mi się śniło chyba 6 razy, że wypadają wszystkie pojedynczo, albo mam aparat i z aparatem wypadają, albo są wszystkie z próchnicą i wszystkie wypadają :p Ale to było w tym czasie, gdy nosiłam aparat ortodontyczny, teraz już nic takiego się nie śni.
Snił mi sie wypadający ząb. Czy ktos słyszał ze takie sny potrafią sie sprawdzać?


Znam jedna osobę której jak przyśni sie wypadający ząb zawsze ktos ginie, i nie chory przewlekle tylko czasem ta śmierć jest przypadkowa

@daft_apple: Bardziej takie myślenie i nastawienie sprawia, że ludzie giną. Nawet pośrednio przez nas. A senników nie czytaj :)