Wpis z mikrobloga

#poczta #poczt3lke #postcrossing #penpals #snailmail #swap i w sumie trochę #chwalesie

Jak zacząć wymienianie się paczkami z ludźmi z zagranicy?

Ostatnio dostaję dużo zapytań o to, w jaki sposób aranżuję swoje wymiany z ludźmi z zagranicy, skąd dostaję te wszystkie herbaty i słodycze i co trzeba zrobić, aby zacząć. W związku z tym postanowiłam wrzucić linka do posta na swoim nieaktywnym już (choć planuję reaktywację) blogu, w którym opisuję krok po kroku co i jak. Znajdziecie tam listę użytecznych stron i for, a także objaśnienia, jakie są zasady oraz co oznaczają wszystkie te dziwne słówka.
Mam nadzieję, że komuś pomoże to w rozpoczęciu pocztowej przygody ʕʔ

Wszelkie informacje tutaj:)
rud3lke - #poczta #poczt3lke #postcrossing #penpals #snailmail #swap i w sumie trochę...

źródło: comment_wsSiDgpcx29SPTYVSRISGBsTJBm2i3eF.jpg

Pobierz
  • 12
@wytrzzeszcz: Kiedyś już o tym słyszałam, wiekowy kolega RPGowiec kiedyś opowiadał że ambitnie się w to bawił za swoich młodych lat. Aczkolwiek na mirko na to nie trafiłam, muszę zgłębić temat :) Dzięki za przypomnienie!
@rud3lke: no jest podręcznik, można go sobie podwinąć z internetu. No niestety trochę radośnie to opisałem, ale mam nadzieje że z podręcznikiem dasz sobię radę. (słyszałem że większość graczy może miec podręcznik)
@kony11: A pomyśl, jak frustrujące jest, kiedy listonosz przynosi ci twój własny list, za wysyłkę którego zapłaciłeś, każe opłacać dodatkowe hajsy + opłatę manipulacyjną, bo jakiś debil nie odebrał :D
@rud3lke: w carrefourze były na promocji kiedyś, chyba po 20 groszy za sztukę; kilka rodzajów z Kubusia Puchatka, kupiłam z 10 tych kartek :P więcej ich nie widziałam niestety... Jak chcesz, to mogę Ci wysłać w wolnej chwili którąś z misiem, dla siebie zostawiam Tygryska :D w razie czego priv :)