Wpis z mikrobloga

#syria #bliskiwschod #rosja #ruskapropaganda

W imię pluralizmu i poznania drugiej strony medalu śmietanka obiektywnych "informatorów" spod tagu #syria zakopała film dokumentalny niezgodny z ich doktryną propagandową za "informację nieprawdziwą". Pamiętajcie - Assad i Rosja dobre, a wszystko co temu zaprzecza to informacja nieprawdziwa

http://www.wykop.pl/link/3138705/insha-allah-krew-meczennikow-caly-film/

@Sekk @60groszyzawpis @Scarface1911 @2pacShakur @frank_costello: @hardporecorn @NaLiniiFrontu-SyriaIraq @myrten (a jakże) @rybak_fischermann:
  • 28
  • Odpowiedz
@glosnik: "Wielu zakopujących uznało, że treść znaleziska to informacja nieprawdziwa"
a gdzie tu propaganda, skoro akurat w tym przypadku tak jest? Jeszcze trochę i powstaną filmy "Ocieplanie wizerunku Isis" i też znajdą się plusy ich działalności, co nie znaczy, że będzie to prawdą.
  • Odpowiedz
@glosnik: zakopałem bo film jest pełny przekłamań, a ktoś kto nie zna się na bliskim wschodzie po seansie może być przekonany że syryjska "opozycja" to demokratyczni i świeccy rebelianci. Widz jest wprowadzany w błąd.

Propagandą to jest ten film.
  • Odpowiedz
twoja żydowska gazeta wyborcza .


@Sniper12: nie jestem właścicielem Gazety Wyborczej :/

ja bym tego trolla traktował jako frustrata że nie udało się jego żydowskim przyjaciela obalić prawdę
  • Odpowiedz
@glosnik: jestem na laptopie który ledwo daje redę jego klawiatura nie ma kilku klawiszy, jutro dostaje nowy
2 to że konto mam od 3 miechów nie znaczy że wcześniej nie obserwowałem wykopu
3 po co mam wchodzić na inne tagi jak interesuje mnie 1 jedyny poza tym maiałem kilka wpisów poza #syria
4 Michnik plz przyznaj sie że to ty Xd
5 jesteś trollem z krwi i kości
  • Odpowiedz
@glosnik: Ten film jest na podstawie książki będącej elementem wojny informacyjnej celem zdyskredytowania oponenta jako realnego przeciwnika dla Państwa Islamskiego. Lister pisze, że Assad jest cały czas w zmowie z IS i w różny sposób ich wspiera. Ale czym to się różni od propagandy mówiącej, że syryjska opozycja to w sumie niczym się od IS nie różni tylko że jest popierana przez Zachód? Nie wiem czy ktoś pamięta, ale przez
  • Odpowiedz
@glosnik: wpis wcześniej czepiasz się jakiegoś wpisu z plotką pod tagiem #syria co ma być dowodem na to, że tu jest sama ruska propaganda, a teraz nawołujesz do wykopywania amerykańskiej propagandy przyznając, że to propaganda. Idąc twoją logiką powinienem zapytać ile centów od komentarza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@glosnik: No ja przepraszam ale tak działa wolny rynek, że każdy ma prawo wykopać/zakopać to co uważa za słuszne tudzież niesłuszne. Z tego co widzę to 135 osób znalezisko wykopało, a 36 zakopało. Różnica niemal stu mirków, a więc to nie tak, że zebrała się jakaś hołota, która masowo zakopała znalezisko. Z tych 36 wielu to aktywnie od dłuższego czasu śledzący sytuację w Syrii ludzie, którzy codziennie poświęcają swój czas na zajmowanie się tym tematem. Nie wiem ile czasu Syrii poświęcił Pan Gadowski ale oprócz swojego znanego nazwiska to wniósł do tego filmu bardzo mało, myślę, że przy zmianie nastawienia (tudzież mówiąc inaczej odłożeniu na bok pewnych kliszy) i dopuszczenia do siebie pewnych szerszych informacji więcej można wyciągnąć robiąc chociażby roczny przegląd tagu #syria.


a wszystko co temu zaprzecza to informacja nieprawdziwa


Z tego co widzę w komentarzach, to kilku mirków dokładnie napisało czego dotyczą zarzuty
  • Odpowiedz
Ciekawe kim będę za pół roku


@Frank_Costello: Pewnie nacjonalistą, faszystą i skrajną prawicą zagrażającą istnieniu naszego liberalnego europejskiego społeczeństwa, przecież to oczywiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Ungern:

Ale czym to się różni od propagandy mówiącej, że syryjska opozycja to w sumie niczym się od IS nie różni tylko że jest popierana przez Zachód?


No właśnie - czym się różni? Propaganda to propaganda. Ja uderzam w to, że na wykopie przeważa propaganda rosyjska, na czele z kłamliwymi informacjami wyprodukowanymi przez Rosjan i wykopywanymi przez ludzi zajmujących się Syrią. Przykładem są spreparowane przez Rosjan informacje i wykopane przez
  • Odpowiedz