Wpis z mikrobloga

@WuDwaKa: wejdź jeszcze raz, w ciągu ostatniej minuty wgrałem aktualizację skryptu z serwera dev na produkcję (stare zapytanie)
  • Odpowiedz
@kowalale: Coż, ja paczkę przygotowałam, a bana dostałam za nieuzupełnione dane we własnym profilu. O ile to drugie rozumiem, to szkoda, że odebrano mi możliwość posłania paczki.
  • Odpowiedz
@maciejowy: problem był przyjacielu w tym, że nie wgrałeś listu, tak jak wgrało 478 innych osób.
@rdza: dostałaś bana za brak zdjęcia w terminie i brak wcześniejszego kontaktu. Informacja od bota o błędnych danych poszła dlatego, że to był sposób banowania w tej edycji.
  • Odpowiedz
@b__g: wysłałam zdjęcie po pierwszym terminie (biję się w pierś z tego powodu) ale przed upływem drugiego. Potem dostałam info, że moja para też dała dupy i dostanę kogoś innego i że mam pisać nowy list, a potem, że jednak sorry winnetou, ban.
  • Odpowiedz
@maciejowy: @rdza: ja nie widziałem problemu, paczka zamówiona w dniu losowania, skompletowana bardzo szybko, do tego list (niestety pisany na kolanie w 15 min ale praca i obowiazki nie pozwoliły) i w piatek mialem wszystko gotowe do wyslania
  • Odpowiedz
@b__g: Widzę, że odpadło wam sporo osób. Więc chociaż nie biorę udziału w tej edycji (brałem w poprzedniej), to mogę zostać wolontariuszem, gdybyście potrzebowali.
W ostatniej też byłem, co @kowalale może potwierdzić.
  • Odpowiedz