Wpis z mikrobloga

Ponieważ niektórzy z Was mieli problem ze skorzystaniem z naszego wcześniejszego rozdajo, wrzucamy do puli kilka kolejnych kodów, które tak jak w tamtym przypadku można wykorzystać do założenia kwartalnego serwera VPS z Windowsem lub Linuxem, zupełnie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°).






Dajcie znać jak któryś kod uda się zrealizować, kilka musieliśmy cofnąć, ponieważ ktoś postanowił nadużyć naszej gościnności ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A jak macie jakieś pytania to piszcie do mnie, niestety nie mamy możliwości odpisywania w komentarzach z powodu przekroczonego limitu...

  • 78
Wszystkie kody wykorzystane, wszyscy oczywiście się pochwalili że je wykorzystali :-)

Rzucam kolejną partię kodów:




@webh: a co po kwartale? Mozna zrezygnowac? Co jak sobie rozwale serwer? Instalka "from scratch" przy pomocy portalu czy trzeba angazowac support? w sumie w robocie mam laba ale nie zawsze chce mi sie vpna zapinac :)
@rawilson: wszystko można zrobić przez panel - reinstaloawć serwer, przywrócić backup, zmienić ilość zasobów... można zrezygnować, będziemy jednak szczęśliwi jak zostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)