Wpis z mikrobloga

No i stało się. W ramach naszego #webh #rozdajo wylosujemy jedną osobę, która otrzyma od nas roczny serwer Linux PRO zupełnie za darmo (i będzie miała szanse przedłużyć go na atrakcyjnych warunkach jeśli go sprawdzi i przedstawi wyniki swojej analizy tutaj)!

Odpalamy mirkorandom i.... wygrał @Siepa! Prosimy o kontakt w celu odbioru nagrody.

Ale to nie wszystko! Mamy dla Was 5 kodów pocieszenia, które umożliwiają Wam nabycie dowolnego serwera #vps z naszej oferty na 3 miesiące #zadarmo!








Kod należy wprowadzić w trakcie zamawiania usługi, wskazać należy 3miesięczny (kwartalny) okres rozliczeniowy.

Zapraszamy na naszą stronę http://www.webh.pl w celu zapoznania się z opcjami, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Przypominamy również o dwóch ofertach, które nadal obowiązują:
- kod rabatowy CEBULADEALS obniżający miesięczną płatność na dowolny serwer VPS o 93% (bo ponoć tak powinno wyglądać #cebuladeals)
- rabat 51% dla studentów opisany szczegółowo tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/17483703/witajcie-miraski-tutaj-webh-przypominajac-o-naszym/

webh - No i stało się. W ramach naszego #webh #rozdajo wylosujemy jedną osobę, która ...

źródło: comment_IhyjqCFtJJMmNpjBSttCRP1AKPXbqAwf.jpg

Pobierz
  • 55
@spayk: @Rexikon: @webh: wszystkie kody rozeszły się w czasie na pewno poniżej 4 minut, a podejrzewam, że nawet poniżej 3. Pytanie, czy jest ktoś komu się w ogóle udało, czy te kody działały, czy to może zwykły wałek? ;>
@spayk: mi się udało zarejestrować, post zobaczyłem po minucie, przez kolejne 1,5 min się rejestrowałem i przy próbie użycia, wszystkie były już "nieprawidłowe"...
Drodzy, nasza zielonka @webh: więcej już pisać nie może, ale wiadomość jeszcze jest od niego:

@Rexikon: @anonim1133: @spayk: za chwilę wrzucę drugą pulę :)

@Znasz_tego_Andrzeja: tak, skasowaliśmy wołanie, bo się ludzie burzyli (choć nie bardzo rozumiem czemu, skoro też coś mogą "wygrać"

@spokolok0: jeszcze chwilę czasu :-)

JESZCZE JEDNA PULA :))

Dla wszystkich:

PROMO-3368-6092
PROMO-4751-5172
PROMO-7499-7027
PROMO-4988-8838
PROMO-8485-1979