Wpis z mikrobloga

W piątkowy wieczór mieliśmy okazję zapoznać się z listą dokonań JE Donalda Tuska. Jak widać na załączonej grafice, znalezisko zrobiło robotę - do grona wielbicieli JE Donalda Tuska dołączyli użytkownicy znani raczej z niechętnego stosunku do PO i byłego premiera:

@kapitan_cebula:
@MrocznyBrokul:
@polwes:
@mariolankak:
@lxxxxxxl:
@kannabinoid:
@zielonek1000:
@SynuZMagazynu:
@MiKeyCo:
@arturfartur:

Wszystkim nawróconym serdecznie gratuluję.

Na listę nie załapał się @SynuZMagazynu, przepraszam, nie zdążyłem zrobić screena.

#bekazprawakow #bojowkadonaldatuska #neuropa
DoctorManhattan - W piątkowy wieczór mieliśmy okazję zapoznać się z listą dokonań JE ...

źródło: comment_BDq8M3IuX5gSD0ZjVtS5Ig1nZ2SdtzZW.jpg

Pobierz
  • 38
@Moderacja, proszę o odpowiedź. Czy osoby, które bez przejrzenia treści wykopują znaleziska, a następnie je zakopują nie naruszają punktu 5.6 regulaminu, który głosi:

Użytkownicy są zobowiązani do powstrzymania się od jakichkolwiek działań mających na celu manipulowanie treściami lub wynikami Znalezisk w Serwisie Wykop.pl, do nie spamowania Serwisu Wykop.pl oraz do powstrzymywania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu Wykop.pl i korzystanie z usług Serwisu Wykop.pl w sposób uciążliwy
@Doctor_Manhattan: Myślałem że jestem znany z antysemityzmu i czerstwych żartów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chyba wszystkim nam zależy, by treści wstawiane na ten portal były jak najbardziej wartościowe, a jak to osiągnąć jeżeli ktoś nie kieruje się zdrowym rozsądkiem, tylko chorymi uprzedzeniami?


@emkape: Jestem za. Zacznijmy od zbanowania tych którzy zakopują znaleziska, tylko z powodu źródła, które im się nie podoba.
@Doctor_Manhattan: @steemm: Beka z ludzi, dla których wszystko musi być zero-jedynkowe.

I tak, na pewno, Tusk to zrobił osobiście. Osobiście budował orliki i osobiście zwiększał liczbę miejsc pracy. Wierzę w to gorąco...

...osobiście to może reklamówki z forsą z RFN odbierał na działalność agenturalną, jeśli wierzyć rewelacjom jego byłych kolegów.