Wpis z mikrobloga

@wolodia: @dasto123: Co do komiksu popełniłem błąd. Czytałem to co wkleiłem, ale nie zauważyłem tego. Przyznaję się do tego z podniesionym czołem. Reszta pozostaje w mocy prawnej.
Wołam też tego cwaniaka, co wspominał o tym w innym wątku - @Atreus. Może sprawię wam tym wpisem uśmiech na waszych twarzach, niczym uśmiech dwulatka z rozsmarowaną Nutellą na małej mordzie.
Dodatkowo wzmianka o Nutelli ekstra zadowoli @wolodia w ramach teorii "60groszyzawpis"

http://www.wykop.pl/link/3137321/
#oswiadczenie #nutella
lewackiprawak - @wolodia: @dasto123: Co do komiksu popełniłem błąd. Czytałem to co wk...

źródło: comment_MSQGp3eZdx4GLyo53si443HrTkPAIPII.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@lewackiprawak:

Podkreślę jeszcze raz. Współcześnie napisana książka przez jednego historyka nie jest źródłem historycznym, nie jest to też oficjalne stanowisko IPN. Nie neguję całkowicie, że Łupaszko mógł być odpowiedzialny za tę zbrodnię - większość źródeł to potwierdza. Wstrzymałbym się jednak z takimi arbitralnymi osądami. Zamiast takich smętów wymuszajcie na mediach debatę historyków w tym temacie oraz wymuście na IPN oficjalne stanowisko. Dodatkowo powołujecie się na książkę, za którą trzeba zapłacić, a
  • Odpowiedz