Wpis z mikrobloga

Mojemu znajomemu przychodzą płatne sms reklamowe. Treść dzisiejszego " Przestan wydawac kase na baterie - teraz tylko 25zl mozesz miec ladowarke do akumlatorow Energizer Mini Charger i 2 akumlatorki AA 2000 mAh 50% taniej" Przychodzą smsy z numerów 200, 400, dzisiaj np z 2000

Wiecei jak to zablokować?
  • 20
  • Odpowiedz
@kravjec: http://www.play.pl/resources/pdf/Numery_Specjalne.pdf

http://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

1. Dostajesz smsa

2. Znajdujesz firmę za to odpowiedzialną w tym pliku

3. Wysyłasz spamerom email o treści

Szanowni Państwo,

zwracam się do Państwa z prośbą o usunięcie mojego numeru telefonu xxx xxx xxx z Państwa bazy danych – dziś otrzymałem z nr xxxxx smsa, z tego co udało mi się ustalić nr należy do Państwa. Nigdy nie zamawiałem u Państwa ŻADNYCH usług, nie brałem udziału w żadnych
  • Odpowiedz
@lobek: no to napisz w wiadomości, ze po prostu nie chcesz dostawać dalej tego typu reklam. Spam to kazda niezamówiona informacja handlowa wiec jak wypowiesz umowe to tez musza przestac Ci wiadomosci przysyłac.

Ale mysle, ze oni i tak nie beda sie szczypac, zeby sprawdzic skad maja Twoj nr wiec mozesz im pisac co chcesz ;)

BTW mi przysłali coś taka odpowiedz w wapstera.

Witam,

Rozumiemy, że w pewnych sytuacjach komunikacja
  • Odpowiedz
@szymon_jude: W sumie jak sprawdzam stronę tych którzy wysyłają mi sms to oni są pośrednikiem raczej - więc im to wisi czy stracą jedną osobę.

A mail wysłany ; > Dzięki. (znajomi się śmiali zemnie że niby raz spróbowałem tego to teraz dobijają się)
  • Odpowiedz
@lobek: tak, najprawdopodbniej tak było, ze wlaśnie raz skorzystałes z jakiejs oferty i później Ci przysyłali czesciej reklamy. Sam pamietam, ze co prawda njie na tym, ale na moim poprzednim numerze sciagnałem kiedys gre (wormsy, #!$%@? w cholere, zero grywalnosci, 10 zł w błoto :-/) to później przez tydzien dostawałem po pare ofert dziennie. Ot, byłem potencjalnym klientem skoro juz raz wydałem kase.
  • Odpowiedz
Temat wykopu dość stary ale na potwierdzenie chciałem przekazać wszystkim którzy mają problemy z tego typu sms-ami. Sposób działa w 100%. Wczoraj dostałem sms. Po zweryfikowaniu kto jest nadawcą, wysłałem e-mail-a o treści podanej na początku wykopu. Dzisiaj dostałem wiadomość iż mój numer został usunięty z bazy danych. Polecam bardzo!!
  • Odpowiedz