Wpis z mikrobloga

@TheArt: Wow! Nie sądziłem, że WooCommerce już dominuje w którejkolwiek kategorii sklepów! A że w perfumeriach to już całkiem bo co jak co ale tam asortymenty, stany magazynowe, zniżki & promocje potrafią być grubo rozbudowane. Ale to bardzo dobrze, że Woo rośnie - można brnąć w platformę tym bardziej :)

BTW jest jakieś źródło?

osCommerce

jakiś z dupy ten ranking


@TwigTechnology: Właśnie nie, osCommerce na samym końcu więc wszystko się
@Saeglopur: mnie to też zaskoczyło i szczerze mowiac troche zaburzylo moje zaplecze bo nie spodziewalem sie, uwazalem dotad ze Woo to taki dodatek dla bloggerow a nie profesjonalnych firm.
@TheArt: Bo obsługuje rzeczy ważne dla Polaków - przede wszystkim - nasze systemy płatności, kurierów i hurtownie. Ale piszę to z perspektywy kogoś kto Prestę wdraża (nie lubię, ale to mało istotne), a nie robi SEO.

A - i w przeciwieństwie do ajaja i innych wynalazków - nie kosztuję kupy siana.

Obok siebie postawiłbym magento i prestę.


@Patryk: chyba żartujesz (òóˇ) presta jest popularna tylko u nas, ogolnie to kiepski, slabo zoptymalizowany system i jak widac w innych krajach prawie nie uzywany, nie ma co nawet porownywac do Magento
@riDEr: Magento jest ciezkie, przynajmniej bylo kiedy uzywalem, moze cos sie pozmienialo. Moim zdaniem trzeba sie przyzwyczajac ze Woo miazdzy konkurencje i zaczac przenosic sklepy
@Masto: