Wpis z mikrobloga

Odnośnie mojego wpisu

http://www.wykop.pl/wpis/17476781/mirki-jutro-stuknie-mi-rok-tracenia-czasu-na-wypok/

narysowałem cirke abałt 100 osób, z liczydłem w ręku nie liczyłem ale to ciekawy znak. Atencja mnie niestety przerosła ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc na chwilę obecną jakichś 170 osób nie udało się zadowolić. Przykro mi że wśród nich są prawdopodobnie osoby które zaplusowały jako jedne z pierwszych ale tak to w życiu bywa.

Dzięki wielkie za wszystkie ciepłe słowa bo ostatnio mi tego potrzeba, nawet od kolegów z internetu :)

Jak będzie mi się chciało to jeszcze coś pomaluję, no i przypominam że jutro dokładnie o godzinie założenia mojego konta na portalu ze śmiesznymi obrazkami losuję osobę której postaram się #!$%@?ć coś koncertowo.

Uwaga do poniżej: jeśli jakiś bordo byłby łaskaw mi podzielić tę listę po 50 i zawołać, albo chociaż poratować skryptem który wysyła takie seryjne komentarze, byłbym wdzięczny, jak nie to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To są osoby plusujące ten wpis: @12wertpos @12wertpos, @4554, @AleCzemu, @AlkoholToNieZabawka, @Anarchia96, @Andczej, @Andrzej_Golara, @Anekito @Anekito, @Asterling @Asterling, @Asullo, @Atk_to_na_tyle, @AtomowyRogal, @BaalZebul, @BeDoEl, @Beer_Is_Good_For_You @Beer_Is_Good_For_You, @Bialy_Mis, @Bismarckk, @BucziOsw, @BumbOlo, @Byku_Byku, @Chudziak, @Ciastek123 @Ciastek123, @Cronox, @Cthulu23, @Cymbalista, @Cziken1986, @Dellodylio, @Dev100, @Dewastators, @Diaana, @DobryProgramista, @Doogi23, @Dorianek, @DragonMati, @Duczek, @Ellwen, @Encefalopata, @Etykieta @Etykieta, @FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8, @Faley, @Faraello, @Felonious_Gru @Felonious_Gru, @Fifeq3, @GSXR600, @GrubyGrubas, @Heninger, @Hevler, @Hyakinthos, @Ichi, @IdonTknowq, @ImbaChobo, @Imperator_Wladek, @Infrass, @Intelektualista, @Janusz, @JestemNocnymMirkiem, @JohnFairPlay, @KOJOrozrabiaka, @KPAOPOL, @Kardig, @Kazuo, @Kemsan, @Kermalak, @KirsxXx, @KocieJaduo, @KoniecznaKoniecznosc, @Korwus @Korwus, @Krzycz_Grucha, @Kuker, @KuterPstragow, @LQQK, @Life_will_kill_ya, @LubieHardkor, @Lyme, @MaIutkiCzlowiek, @Maliszak, @Mankovich, @Marcinox, @Matias107, @Matis121, @MaxMar @MaxMar, @Michupichu, @MirasekTurasek, @MlodyWilk, @MorWus, @Naked_eyes, @Nixon52, @OOXX323, @Oczk, @Odbolik, @Okter, @Ololhehe, @Ozjasz_Mordechaj, @PLPPLPLL, @PMV_Norway, @Pally, @Pan_Kot, @Papik, @PartiaSlaskichPingwinow, @PennerBlack, @PiotrasSNK @PiotrasSNK, @Plaben, @Plague_Doctor, @Polska5Ever, @PolskiZloty, @Ponek, @Poranny_dragal @Poranny_dragal, @PossessedPriest, @Puzi, @Qckey, @QuePasa, @Raziel91, @Rilekt, @Robix, @Rosderf, @Rozczmuchaj, @Rzuku, @Sawik2003, @Shasorii, @Shentang, @Sigmanus, @Sok_Pomaranczowy, @Spajkuss, @Suizei, @Sverc, @ThePiotrek, @TwojaStara12, @UHUstic, @Underpeople @Underpeople, @Ustaritz, @VR46 @VR46, @Verwis, @Vuze, @Waaldo, @Wiciak69, @Yam1337, @YouMadeMe, @Zdziwiona, @ZeDeR, @adi100_99, @afe1, @alkowstret, @anonimowy_kot, @arco19, @arkagham, @bangheispregnant, @bards, @bartan1002 @bartan1002, @bartek2510, @barteo24, @bbackbone, @blazer91, @blblbl, @bobernh, @bobudowniczy, @boqaz, @briskmann, @chams @chams, @cycki, @czerwonyziemniak @czerwonyziemniak, @darthbob @darthbob, @dedronek @dedronek, @ditoski, @domix2t, @drag_op, @epaczek, @epalk, @eru, @flarebeware, @gadatos, @goat666, @grabek992, @grosik01, @handler, @heldens, @horek, @idontflyindick, @imaco, @jakplop @jakplop, @jarnunvosk, @jedentrylion, @jemburaki, @jozik, @jzs44 @jzs44, @kadves, @kamil-litwinczuk-9, @kamil_snk, @karmel222, @kendi, @koowalsky, @krulmistrz, @kruszyniasty, @kryzju, @kuba_n, @kuskoman, @kvbvs, @kwadrat_prostokatny_rownoramienny, @kwinka, @laza, @le1t00 @le1t00, @lewymaro, @lvy, @m6767, @mateuszjestfajny, @matowoszary, @maxtrosoft, @michal_gol, @michalo2882, @miczi92, @misrz_mocy_ognia, @mniszek, @mrozny100, @mrvertigo, @mvgda, @mvnieq, @namzio, @niegrzecznybobas @niegrzecznybobas, @nietopies, @niezarejestrowany, @nocozrobisznicniezrobisz, @ozzi91, @pabluszenko, @pan-audytor, @paprykarzszczecinski1 @paprykarzszczecinski1, @pieczarrra, @pierzak, @pneumokok, @polusiowa, @posuck, @potfurrr, @psz_ @psz_, @radek024, @radzik500, @rafiak @rafiak, @rasdel, @ratunkowa-plyta-chodnikowa, @raz-dwa-trzyy, @remek4x4 @remek4x4, @robson1, @rownolegly, @sandal, @schizotypowycynik, @seznam, @siasiakasia, @skladak0, @skomplikowany_system_luster, @smutnaswinka, @ssasha92, @stiepano, @sugas, @sunnycoast, @szare_uszy, @tattarrattat1, @troll222, @trollasek @trollasek, @trwatodluzejnizczternasciesekund, @tylkoprzejazdem, @tyryryrypampam, @tysonic, @urwisjakichmalo, @vect0r, @vegaushp, @vind, @vkzk, @wieniu, @wilqqq, @withoutSmallGarden, @wszedzieinator @wszedzieinator, @zapoznalem, @zimny_stolec @zimny_stolec, @ziri88, @zly_dzien @zly_dzien, @znikam5, @zolwik89

#rozdajo #glupiewykopowezabawy
  • 45