Wpis z mikrobloga

#programowanie
Cze,
Poszukuję rozwiązania na następujący problem. Mam jara (java 8) którego chciałbym sobie odpalić i żeby chodził cały czas. Z tego co się orientuje najlepiej byłoby mieć vpsa. VPS jest płatnym rozwiązaniem (chyba, że są jakieś darmowe). Czy znacie jakieś darmowe rozwiązania na taki problem?
Nie będę potrzebował dużo miejsca na dysku, tylko odpalenie jara + stabilne łącze internetowe.
  • 5
@informatyk15000k: A powiedz mi bo z tego co widzę to jest tylko możliwość postawienia apki na serwerach typu jboss, tomcat itd. To musi być war. A jak ja mam zwykłego jara którego odpalam lokalnie przez java -jar app.jar. Da się to osiągnąć na tym openshift?
@pulla: Szczerze mówiąc nie używałem OpenShift, ale jestem użytkownikiem Heroku.

Dlaczego o tym mówię? Bo na Heroku takie coś można zrobić od kopa używając pliku Procfile, a OpenShift jest konkurencją Heroku. Więc założyłem, że to powinno działać podobnie. Po szczegóły niestety muszę wysłać do dokumentacji.

Dlaczego nie poleciłem więc Heroku? Bo co prawda mają oni darmowy plan, ale pozwala tylko na uruchomienie procesu przez 16 godzin dziennie, a Ty chciałeś coś