Wpis z mikrobloga

fuck, ale dostałem przed chwilą Polską w twarz.

1. idź na pocztę wysłać paczkę;
2. placówka nie obsługuje płatności kartą;
3. idź wypłacić 50 zł, wróć do placówki;
4. pani nie ma wydać. idź do apteki obok.
5. pani nie ma rozmienić. (tęsknym głosem "no niestety... przykro mi")
6. #!$%@? się, bo widzisz, że dyszki i dwudziestki kipią z szuflady kasy (popełniła błąd, że otworzyła kasę).
7. kup smoczek za 3 zł.
8. pani z obrażoną miną wydaje 47 zł.
9. rozpakuj ten smoczek i wyjeb to przy niej do kosza przy okienku.
10. wróć na pocztę i wyślij w końcu tę pieprzoną paczkę za 8,80 zł.

planowałem 30 minut na tę paczkę, a wróciłem po 1,5 godziny.


#michalkosecki #gorzkiezale
  • 110
4. pani nie ma wydać.

@michalkosecki: tylko ten punkt jest ewidentną niekompetencją pracowników. IMHO do reszty punktów powinieneś mieć chociaż trochę pretensji do samego siebie. W Polsce nie ma obowiązku posiadania terminali kart płatniczych (a jeżeli terminale są dostępne to placówki oblepiają się ich naklejkami, aby klienci mogli się zorientować o możliwości takiej formy płatności). Nie ma też obowiązku rozmieniania pieniędzy. Rozumiem, że tu chciałoby się liczyć na ludzką empatię i
@kuban99: shalom!

@tgdnx:

tylko ten punkt jest ewidentną niekompetencją pracowników.


tak naprawdę również nie. to jakaś gównoplacówka nawet bez tzw. punktu kasowego - ewidentny błąd Poczty Polskiej.

IMHO do reszty punktów powinieneś mieć chociaż trochę pretensji do samego siebie.


zawsze mam pretensje do siebie, tutaj już wracając wiedziałem, że powinienem kogoś wydelegować do tej paczki. :)

W Polsce nie ma obowiązku posiadania terminali kart płatniczych (a jeżeli terminale są dostępne
nie no, nazywajmy rzeczy po imieniu - zachowałem się jak buc, bo skończyła mi się cierpliwość. "wybuchnąłem" w ten sposób, bo zobaczyłem, że laska ewidentnie ma rozmienić - gdyby rzuciła taki komunikat bez pokazywania mi pieniędzy w kasie to bym poszedł szukać dalej.


@michalkosecki: najzabawniejsze jest to, że w podobnej sytuacji pewnie też by mi ciśnienie podskoczyło, ale mogę sobie zza monitora poudawać bezgraniczne opanowanie i dopiec małą złośliwością ( ͡