Wpis z mikrobloga

#it #microsoft #programowanie #cebuladeals

Nowe programy dla specjalistów IT Microsoft IT Pro Cloud Essentials i Microsoft IT Pro Career Center!

W skrócie, bo źródła macie niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co dostajemy po rejestracji w darmowym (darmowa roczna subskrypcja) programie IT Microsoft IT Pro Cloud Essentials?:

Free Azure credits to try cloud scenarios like backup, disaster recovery, security & dev/test
Free Pluralsight subscription for on-line training (3 miesiące)
Free Priority support in the TechNet forums
A free phone support incident for Azure or on-premises products
A free certification exam voucher (ilość ograniczona!)
Extended trials of Enterprise Mobility Suite and Office 365

Od siebie dodam, że dostajemy voucher na platformę marketplace.measureup.com

Co do drugiego programu - Microsoft IT Pro Career Center, to daje dostęp do pierdółek:

Map your IT cloud role
Follow a learning curriculum for your chosen cloud role
Evolve at your own pace & learn with your peers
Discover which cloud roles are in demand and their salary ranges
Get insights on your personality traits and how they matchup to cloud roles
Hear from industry experts about the trends in cloud roles and skills you need

---------------------------------
Źródło ENG - Microsoft introduces free resources to help IT pros get started and build their careers in the cloud
Źródło PL - Nowe programy dla specjalistów IT Microsoft IT Pro Cloud Essentials i Microsoft IT Pro Career Center
Film ENG
nihil_novi - #it #microsoft #programowanie #cebuladeals

Nowe programy dla specjali...
  • 15
Sorry, Microsoft TechRewards is not yet available in your country. Please check again later, as we are continuing to grow!

tyle na temat vouchera, wrr.... choć całość niezła, dzięki
Ooo mój pierwszy wpis, który trafił na Wykop! No to kilka informacji ode mnie jeszcze:
1. Program oficjalnie wystartował wczoraj w USA
2. Część oferty jest dostępna na razie tylko w Stanach
3. W przyszłości program będzie rozszerzany na inne kraje - na razie nie wiem na jakie w pierwszej kolejności
4. Będę trzymał rękę na pulsie i starał się na bieżąco informować o zmianach w programie

W razie pytań - http://zapytajemila.pl
@darco3: Dziwne, ja mam ustawione na Polskę i dostałem voucher.
@markos610: Niestety nie wiem, ale vouchery są do użycia na tej stronie: measureup.com
@emilwasilewski: Byłeś jednym z pierwszych źródeł na świecie i pierwszą osobą w Polsce, która napisała o tych nowych programach. Nie mogłem więc nie podać twojego bloga jako źródła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Btw, miałeś już może do czynienia z tą stroną gdzie
@nihil_novi: heh, zmieniłem kraj na USA w live, wtedy mnie przepuścił z rejestracją na rewards i wziąłem kupon, ale przypiął mi kraj na stałe (zmiana w live na pl nic nie wnosi) i mogę go wysłać tylko do USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nihil_novi: Z measureup.com nie korzystałem jeszcze. Na razie czekam na realizację zamówienia - będę testował jak to wygląda.
Co do tego pierwszeństwa. Informację o nowym programie jako MVP miałem już wcześniej ale zgodnie z obowiązującą mnie umową nie mogę ujawniać pewnych informacji przed określonym czasem. Tutaj i tak wstrzymałem się 5 minut z publikacją posta ;)
I jeszcze do tych voucherów - taką informację otrzymałem z USA:
"Vouchers are already available