Wpis z mikrobloga

Klatka z jednego z odcinków animowego serialu komediowego Simpsonowie wyemitowanego w 2000 roku. Autorzy kreskówki przepowiedzieli przyszłość lepiej niż Nostradamus ale przecież my się śmiejemy z teorii spiskowych nie? NWO? W takie rzeczy wierzą tylko ludzie niezrównoważeni psychicznie. Zastanawiało was skąd się wziął taki schemat myślowy? Nie czasem z takich filmów jak "Teoria Spisku" z Melem Gibsonem? W którym to aktor wciela się w dziwaka zwolennika teorii spiskowych cierpiącego na stany lękowe, którego mieszkanie wygląda jakby był chory psychicznie.
Co ciekawe to nie jest jedyny przykład "jasnowidzenia" twórców kreskówek z Holywood, w komentarzach poniżej inne podobne przykłady
Oceńcie sami
#teoriespiskowe #nwo #trump #usa #simpsons #kreskowki #rozkminy
c.....i - Klatka z jednego z odcinków animowego serialu komediowego Simpsonowie wyemi...

źródło: comment_YKrTgzpCR5qJPaeKTIE8P939pIzxyrej.jpg

Pobierz
  • 67
@Gall1916: Czemu mam się wypowiadać i znowu udowadniać że to brednie, jak przed chwilą to Ty powielałeś kłamstwa na temat rzekomych kontrolowanych wybuchach w WTC? Jak ktoś chce wierzyć w filmy z żółtymi napisami xD to ja niczego nie zabraniam. Po prostu mówię że teza że miliony ludzi (w tym rysownicy i scenografowie teledysków) należą do jakiegoś NWO i knują przeciwko reszcie, wyburzając przy okazji wieżowce w stanach jest lekko mówiąc
@cichy1405: okej, załóżmy że ci powiem, że jestem wysokiego stopnia masonem i mówię ci, że na światowych dniach młodzieży #!$%@? bomba i będą tysiące zabitych. Uwierzysz mi czy nazwiesz debilem? Tak samo każdy to zdyskredytuje, oni się nie boją wyłamu, bo zrobili taką propagandę ludziom, że każdy kto się wyłamie jest w oczach ogółu debilem. Każdy kto coś przepowiada jest w oczach plebsu debilem, niespełna rozumu. A jak coś rzeczywiście pierdyknie,