Wpis z mikrobloga

Mireczki! Wraz z moją organizacją studencką organizujemy zbiórkę niepotrzebnej elektroniki (tzw. "elektrośmieci"), skupiając się na podzespołach komputerowych. Z otrzymanych części, chcemy złożyć działające komputery, które kolejno przekażemy do domów dziecka. Na tych maszynach zorganizujemy podopiecznym roczny kurs programowania, by zapewnić im lepszy start w dorosłe życie. Do tej pory udało nam się złożyć 5 komputerów. Stąd pytanie: czy ktoś z Was dysponuje jakimiś niepotrzebnymi częściami, które mógłby przekazać na taki cel? Najchętniej Warszawa i okolice, ale inne miasta również mile widziane. Z góry dzięki za odezwę. ;)

#pomagajzwykopem #pcmasterrace #programowanie
  • 5
  • Odpowiedz
@fifipiw: Mam w piwnicy jakiegoś starego kompa, jakiś dysk też by się znalazł - zaznaczam jednak, że jest to kilkunastoletni komputer, nie wiem czy takie was interesują. No i okolice Gdańska, a nie Warszawy.
  • Odpowiedz
@Srala-Bartek: W sumie, jeżeli udałoby nam się zebrać jakąś większą grupkę z tego miasta, to czemu nie. Jedno z domów dziecka, któremu chcemy ofiarować komputery jest też znad morza. Dzięki za wiadomość! :)
  • Odpowiedz