Wpis z mikrobloga

@mrboo123: No dobra, tym razem nie trafiłem - ale z własnego doświadczenia wiem, że nie ma sensu grać handicapów na Spurs, bo tam zwyczajnie zbyt często zdarzają się takie mecze jak pisałem. Lepszym typem jest przeciwnik under 90, albo ogólny under 185 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fordern: Tak ale nie wiem czy zauważyłeś ile kontuzji jest teraz w Memphis. Rozklepią ich w następnym meczu tak samo. Już zacieram ręce i czekam na kursy bo szykuje się mega promocja.
@Obstaw: nie maja kim grać. Wiec nie powiedziałbym. Tak samo wczoraj ktoś mi mówił o underze w Miami xD gdzie linia 200 pięknie została pokryta. Tylko sobie pluje w brodę ze posłuchałem.
@mrboo123: Nie mowimy, ze Memphis zagrozi San Antonio (urwanie chocby jednego meczu byloby niespodzianka). Grizzlies to ekipa kiepsko broniaca i regularnie traci po >100pkt, jezeli dorzuca do tego chocby z 80 pkt to over zostanie spokojnie pokryty. Dosc powiedziec ze potrafili rzucic kolejno 99 i 104 walczacym o rekord kampanii GSW.
San Antonio trafilo najlepiej jak moglo i spodziewamy sie ze raczej w serii nie bedzie wypruwala sobie zyl na defense