Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
chciałbym was prosić o pomoc, chociaż zdaję sobie sprawę , że mało da się zrobić.
Sytuacja wygląda następująco:
Jadę na rozmowę kwalifikacyjną, w okolicach Atrium (Warszawa) dochodzi do kolizji pomiędzy dwoma samochodami, z racji tego, że mam kamerkę postanowiłem się zatrzymać (przez chwile się zawahałem bo i tak już byłem lekko spóźniony). Sprawca ucieka, głupio zrobiłem bo byłem pewien jakości kamerki i myślałem,że wyłapie tablice, niestety nic nie widać,a mogłem go lekko dogonić i zobaczyć tablie :(.
Stąd prośba czy jesteście w stanie odczytać cokolwiek z tego nagrania, marka samochodu ? Może co to za marka samochodu bo tablice to graniczy z cudem nagranie niby było full hd 60 klatek ale i tak ja nic nie jestem w stanie wyciągnąć.
Załączam linka do pobrania pliku aby był jak najmniej skompresowany.

http://sendfile.es/pokaz/770413---qqdz.html

#motocykle #csiwykop #motoryzacja
  • 28
@stitch
No właśnie tak się przyglądam i też mi to wygląda na tego lexusa.

A tak swoją drogą to jak to może teraz wyglądać?
Mam na myśli jakieś śledztwo ?
Tam podobno jest monitoring więc powinno się też dać wyłapać gościa.
Właśnie rozmawiałem z pokrzywdzonym i przekazałem mu nagranie, które będzie mógł przekazać policji i od razu powiedziałem, że w razie problemu to mogę zeznawać jako świadek.
Inna sprawa to znieczulica ....
@Wasky @Stitch
Też się z tym zgadzam, że to był ten.
Tam jest dość newralgiczny punk więc mam nadzieje, że nie dali tam kamerek 260p

@Stitch dokładnie o tym samym rozmawialiśmy, że musiał nieźle dostać i dziwne że jechał, może był pod wpływem dlatego taka reakcja.
@skwarosz: w zasadzie nawet 260p moga byc. Lexusow za duzo nie ma wiec sprawdzenie ich to nie jest taki problem. Ostatnio u mnie oblecieli wszystkie tigry w powiecie, bo zostalo lusterko jak potracil gosc smiertelnie uciekiniera z psychiatryka ;)
@Stitch: Tylko też pytanie czy będą się zajmować tak tą sprawą, mi się po prostu zrobiło szkoda tego Pana, bo nie widać aby to był bardzo drogi samochód, a stracił jedyny środek transportu na chwilę obecną dlatego też chce dowalić tamtemu co zwiał.
I ciekawe czy ew. wypłacą mu pieniądze z funduszu gwarancyjnego w razie czego.
Wkurzająca była też reakcja policji, bo powiedzieli dlaczego on nie zrobił zdjęcia, jak po pierwsze człowiek w szoku po drugie tamten od razu bardzo szybko uciekł no i nie przyjadą bo nie ma żadnych ofiar eh.