Wpis z mikrobloga

Powiem wam tak - głosowałem na PiS, przyznaję się. Zdawałem sobie sprawę, że będą #!$%@?ć inby, ale uznałem, że pewnie będą to sporadyczne wyskoki, z których raczej będzie można się pośmiać niż przestraszyć. Ale wybór był pomiędzy złodziejami z PO a fanatykami z PiS. Uznałem, że PiS przynajmniej nie będzie tak kradł i miałem nadzieję, że rozliczy pozostałości po PRL. Niestety rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. Jak na razie PiS zrobił bardzo niewiele dobrego. Są to w większości rzeczy błahe jak idiotyczna płaskorzeźba albo zdjęcie Pegaza z TV. Ale jest ich #!$%@?. Poza tym są rzeczy grubsze jak ustawa o ziemi. Jak dla mnie po tych kilku miesiącach przegieli. Za PO ruchały nas Niemcy i Unia, za PiS rucha nas KK. I tak się powoli żyje w tym kraju.

#polityka #neuropa #4konserwy
  • 40
@Arahan: Aha, więc miałem zagłosować jednak na PO? No chyba nie. Najlepsze, co mógłbym zrobić to chyba nie głosować wcale albo ewentualnie na Kukiza, ale to jeszcze czas pokaże.

@erbo: stary, cały czas kasa leci szerokim strumieniem do rydzyka, jakieś #!$%@? dotacje bezpośrednio KK. Teraz ustawa o ziemi. Na prawdę się pytasz czy udajesz?
@yorrick: Nie wiem czemu ludzie mają takie przekonanie, że teraz PO rządziła to teraz zagłosuję na PIS. Przecież poglądy w pewnych sprawach przynajmniej powinny być niezmienne. Może wystarczyło zagłosować na 4-5 osobę znajdującą się na liście danej partii a nie głosować na inną partię.
stary, cały czas kasa leci szerokim strumieniem do rydzyka, jakieś #!$%@? dotacje bezpośrednio KK. Teraz ustawa o ziemi. Na prawdę się pytasz czy udajesz?


@yorrick: Nawet za SLD i Platformy kasa leciała do KK, więc śmieszny argument.
@yorrick: kur*** człowieku, ile partii startowało, zapoznałeś się z jakimkolwiek programem czy tylko PiS, PO, N i cała reszta, jesteś ograniczony czy zwyczajnie głupi?
To nie są poważni ludzie tak? Za to Ci na których głosowałeś są, aż nadto poważni...