Wpis z mikrobloga

@Jakr: Do podstaw spokojnie wystarcza, później człowiek i tak patrzy juz tylko w dokumentację i stacka. Książek też sie zreszta nie czyta od dechy do dechy, przeglądasz, robisz zadania, czegos nie czaisz wczytujesz sie e konkretne zagadnienie. Do książek sie tez czasem wraca zeby poczytać konkretny dział. Jak masz juz head first to czytaj i odpalaj kompilator, chyba ze lipnie sie czyta
@Jakr: Thinking in Java jest słabe na początek. Przerób head first i powinno Ci starczyć, żeby zrobić jakiś programik, np. desktopową aplikację do zarządzania finansami. Jak Ci to wyjdzie to powinieneś mieć już zarysy wiedzy, z czym się to wszystko je i możesz uderzyć w webówkę, ale o tym za kilka miesięcy co najmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi się podobało core java, początek można pominąć jeśli cokolwiek programowałeś i lepiej łapać angielskie wydanie (polskie tez ujdzie ale jest trochę błędów w tłumaczeniu)
@Jakr: No i bardzo dobrze. Fajnie, że coś piszesz, a nie tylko czytasz podręcznik. Serio - zostań przy tej książce, zrób ją od dechy do dechy, a później to już z rozpędu klepiesz nowego minecrafta ( ͡ ͜ʖ ͡)
@greebqmaster: no i nie mam zamiaru do końca życia robić tego co robię wiec nauka javy da mi tez sporo możliwości. Swoją droga opanowanie jakiegoś jezyka skryptowego tez mam w dalszych planach