Wpis z mikrobloga

@muzyczny_mireczek: Arte Del Gusto dobra włoska szamka, ale może wyjść nieco drożej, chociaż makarony w dobrych cenach. Ivo Italian jest spoko. Odradzam często polecanego Św. Michała, kiedyś jedzenie było w miarę ok ale obecnie jest marnie. Trybunalska całkiem ok
@muzyczny_mireczek: zalezy na co masz ochote. wspomniane arte del gusto/le monde- super makarony i pizze (do 30zł), . pizze sa tez super w spirali i rynek 5 albo w wloskiej piwnicy na kalinie (wyglad lokalu zniecheca, ale jesli lubisz wloska pizze to nie wiem czy nie najlepsza w lublinie). polecam tez sielsko anielsko na starym miescie, biesy (bardzo dobre tarty). podobno super jest Armenia na Narutowicza ale nie wiem jak tam
@ArturL18: Ivo faktycznie nie jest jakieś zajebiste, ale jest smaczne, całkiem spoko szczególnie biorąc pod uwagę niewysokie ceny. Za to Sielsko Anielsko jak dla mnie porażka, barszcz czerwony z proszku, niezbyt smaczne, ceny za wysokie, syf w środku. Kiedyś było znacznie lepsze. Pizza w spirali rynek 5 mega zajebista, jest jeszcze świetna na weteranów u Włocha w garażu