Wpis z mikrobloga

Mirki wpadłem na szalony pomysł cyfryzacji stadionowych gier z legendarnymi ruskimi tłumaczeniami.
Zainspirował mnie do tego wpis @Gummy - http://www.wykop.pl/wpis/17299407/wygrzebalem-stadionowego-midtown-madness-z-polskim/
Zamysł mam taki że jeśli ktoś jest w posiadaniu takich gier to zapraszam do uploadowania, przygotowania krótkiej instrukcji jak odpalić grę na dzisiejszych systemach i rozdzielczościach + dołączenie "oryginalnej" okładki jak jesteś w posiadaniu ;D.
Przez regulamin trzeba będzie niestety wymieniać się linkami na PW, chyba że ktoś wpadnie na lepszy pomysł.

Więc rozpoczynam tag #stadionowegry jako pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wygrzebałem na strychu perełkę o której w tej wersji chyba mało kto słyszał :>.
Jest to Toy Story 2 z ruskim dubbingiem.
Wersja ta posiada przetłumaczone filmiki i głosy postaci oraz kiepskie tłumaczenie tekstów.
Pozwoliłem sobie skopiować teksty z prawdziwej polskiej wersji która została oficjalnie przetłumaczona przez Disneya po dobrych kilku latach od premiery. Zrobiłem to bo ruska miała bardzo dużo błędów, rozjechanego tekstu i krzaczków.
Cała reszta jest nienaruszona ;)
Na płycie dorzuciłem pliki dgVoodoo2 które umożliwiają odpalenie gry na dzisiejszych systemach.
Co do gry to powiem że wcale się nie zestarzała i nie odstrasza grafiką, bardzo przyjemny gameplay, pozycja idealna dla lubiących platformówki i poszukiwaczy znajdźiek.

W pierwszym komentarzu wrzucam filmik przedstawiający dubbing w grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#gry #pcmasterrace #gimbynieznajo
Czupax - Mirki wpadłem na szalony pomysł cyfryzacji stadionowych gier z legendarnymi ...

źródło: comment_dC4UrTwamAYj3OeLfvEUnL81uRXmSux6.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
przygotowania krótkiej instrukcji jak odpalić grę na dzisiejszych systemach i rozdzielczościach + dołączenie "oryginalnej" okładki jak jesteś w posiadaniu ;D.


@Czupax: czyli wszystko mamy za ciebie zrobić?
  • Odpowiedz
@Invalidus: chyba nie zrozumiałeś idei
jak jesteś w posiadaniu gry w tłumaczeniu "stadion", wrzucasz na jakiś hosting, piszesz o tym w tagu
wzajemna wymiana, opis to tylko dodatek dla chętnych
  • Odpowiedz