Wpis z mikrobloga

@vaxx: Na początku moje relacje z gimbami były pokojowe. Wyszedłem na papierosa na balkon, a karyny podrywaly mnie i zapraszamy. Swag seby próbowały mnie zdyskredytować, ale zacytawalem klasyka "lamusy dupa cicho". Jedna z Karyn była ładna i przeszło mi przez głowę wbic do ich i ja stamtąd zabrać xDD ale pomyślałem ze mam swoje lata juz a cholera wie czy ona ma 18.
@Wergiliusz: Nie zważając na fakt, że masz tęcze w awatarze ;) (i o ile nie kłamiesz) to zrobiłeś bardzo, bardzo dobrze.

Najpierw zwróciłeś uwagę a jak nie zadziałało to trudno - ich strata. Gdyby podczas tej imprezy jakiś młody, naćpany zarzygał się na śmierć albo skoczył z okna to tych banda zakłamanych ludzi na górze pierwsza pisałaby "CZEMU NIKT NIE ZAREAGOWAŁ??!!!! GDZIE POLICJA?!!!"
@maxoxo: jest cisza nocna od 22 która nawet przestrzega się u mnie pomiędzy współlokatorami. Idąc twoim myśleniem mogę się wpierdzielić na basen w luźnych spodenkach i bez czepka bo sobota

@Wergiliusz: szanuje, u mnie udawało się załatwić zawsze słownie choć ostatnio sprawdzałem gdzie bym jechał na obdukcje jak coś bo imprezowały blokowe Sebixy
@Wergiliusz: nie wiem jak teraz ale kiedyś gospodarz dostałby sprawę w sądzie za rozpijanie nieletnich i kuratora sądowego w zawiasach. Było ostrzec, że masz zamiar wzywać bagiety to by się uciszyli i nie robiłbyś młodym przypału.
@Wergiliusz: Jak czytałem pierwsze posty to byłem sceptycznie nastawiony do wzywania bagiet. W końcu mogły sobie tą jedną imprezą spieprzyć życie. Ale jak widzę jak potoczyło się dalej, to możliwe że któremuś z tych dzieciaków dałeś taką nauczkę, że wyjdą dzięki tobie na ludzi.

@shruikan: znowu u mnie nikt bagiet nie wzywa jak zorganizuje się imprezę w weekend i nie przerodzi się to w sajgon. Każdy z mieszkańców zdaje sobie sprawę, że on też kiedyś zrobi imprezę gdzie może być trochę głośniej niż zwykle. Po prostu zwykle, ludzkie relacje między sąsiedzkie.
Jeżeli op tam był i faktycznie jest tak jak mówi, że z nimi próbował rozmawiać, nie było to na zasadzie "ciszej małe #!$%@?!", to
@tataxxl: Oj tam zaraz do więzienia, pewnie już wypalili to 100 mg na dziesięciu które mieli. Do domu zaprowadzą gówniarzy, mame ich kablem od prodiża spierze że biorą narkotyki i wszyscy będą szczęśliwi:)
@Wergiliusz: dobrze zrobiłeś, jest różnica gdy pali na imorezie jakiś dorosły człowiek (bo to jego wolna wola choć sam bym nie zapalił) a jakiś niewydarzony gówniarz z gimnazjum który chla do nieprzytomności.