Wpis z mikrobloga

Ale Mnie swędzi kukiel jak patrzę na wyświetlenia pod Polskimi rap kawałkami... Kęki średnio po 2-3 miliony, Tylko #!$%@? 10, a takie #!$%@? Gangi Albanii? 30 #!$%@? milionów wyświetleń... jakieś bonusy rpg czy inne firmy po 10 milionów... no #!$%@? błagam. Wstyd mi #!$%@? za tych ludzi. Skąd fenomen Popka? Skąd fenomen ulicznych patusów? Aż tylu gimnazjalistów jest w Polsce? Noooo #!$%@?!

#rap #hiphop #muzyka
juby0001 - Ale Mnie swędzi kukiel jak patrzę na wyświetlenia pod Polskimi rap kawałka...
  • 16
@romo86: No właśnie o tym mówię. Dlatego Mnie to boli. Serio nie wydaje mi się żeby w Polsce było aż tyle patusów... no ale w sumie jak kawałki disco polo mają po 50 milionów wyświetleń to chyba wszystko jest możliwe...
@donOGR: o #!$%@? o tym gównie w masce zapomniałem... dzięki za popsucie dnia jeszcze bardziej xD

Ja wiem że Popek się nie wziął znikąd, ale nie rozumiem tego fenomenu. Jest to dość dziwne bo ani muzycznie ani wizerunkowo to nic ciekawego. Swoją drogą dużo osób które słuchało Popka jak nagrywał z Firmą teraz nim głęboko pogardza.
@bardlua: Nigdy nie zależało mi na tym żeby rap był puszczany w radiu pomiędzy Beatą Kozidrak a Lady Gagą, no sorry u Nas nie Ameryka żeby to tak wyglądało, tam nawet w supermarketach puszczają Chief Keef'a czy inne ciężkie rapy. U Nas tego nie widzę.
@juby0001: Świat jest dziwny. Ulicznego rapu też nie znoszę ale akurat ta piosenka pod względem muzycznym też nie błyszczy i na płycie raczej bym ją pomijał. Poza tym taką samą bekę mogą cisnąć z ciebie ludzie którzy słuchają "murzyńskiego" rapu. Przy nim taki Kękę jest śmieszny po prostu. Większość ludzi tworzy bezmyślną masę i rozkminianie dlaczego tak jest a propos akurat muzyki nie przyniesie ci nigdy sensownej odpowiedzi.
@pull-ups: E tam, są dobre rapy. Myślę że w dużej mierze rap psują właśnie takie podludzie jak Popek czy Bonus AGD. No bo jak ma się czuć raper który robi świetne rapy pod względem technicznym i lirycznym i sprzedaje dajmy na to 2k płyt, a taki popek co "śpiewa" "#!$%@? nad głową" zgarnia platyne...