Wpis z mikrobloga

Mirasy, wczoraj wstawiałem wpis, w którym mówiłem o prezencie dla przyjaciela, w postaci piw z etykietami ze świata fantasy i kuflem. Tak się składa, że tego samego dnia, dostałem wiadomość od @Archangel87, że bardzo mu się podoba taki pomysł i jako początkujący piwowar, chciałby dorzucić od siebie flachę. Tak też, na szybko zrobiłem kolejną etykietę i efekt mojej pracy macie na zdjęciu. Dzisiaj, po 16, spotkałem się mirkiem, który dał mi dokładne instrukcje i wskazówki :)

Bardzo dziękuję temu mirkowi, nie tyle za piwo, tylko za bezinteresowny podarunek. Więcej takich użytkowników. W nazwie piwa nawiązałem do Archangela i do mirko (przyjrzyjcie się prawemu rogowi na drugim zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Wołam plusujących poprzedni wpis:

@10minutzagodzine, @alittlegosu, @chem4tic, @Cult_Of_Slaanesh, @daryusriel, @dropik, @Erk700, @ezekiell0, @fankakina, @innigri, @Kapsula, @kkamil, @mitchumi, @norbw74, @nvmm, @Peter_Mountain, @pierozkowyviking, @pszemo98, @SamiecOmega, @StonogaWsciekla, @Sweedhuck

#piwo #zrobtosam #coolstory #truestory #fantastyka #fantasy #thebestofmirko
SamChilders - Mirasy, wczoraj wstawiałem wpis, w którym mówiłem o prezencie dla przyj...

źródło: comment_fMzWRDbsS0COJfKjHGC4LEdf3cE5djU9.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@SamChilders: Wierzę, że owy napitek będzie Wam smakował jak żaden inny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętaj tylko, żeby skrobnąć czy faktycznie jest taki dobry czy jednak powinienem poszukać innego hobby. Na zdrowie!
  • Odpowiedz