Wpis z mikrobloga

#mirkots

@kitz mocno się przejmujesz otsem na którym nie grasz, nie potrafisz odpuścić i dać sobie siana?
nie pasuje ci serwer to nie graj, po ch. trollujesz?

tak samo zielarze itd itp

macie jakieś kompleksy albo coś?

mam dla was zajebistą propozycję, STWÓRZCIE swojego otsa, z autorską mapą, silnikiem itp, chętnie pogram i zobaczę, jak tworzycie coś lepszego od mirkotsa...
  • 15
  • Odpowiedz
@mattpoz: Witam, z tej strony Zielarz, nie wywołuj mnie do tablicy bo nie mam pojęcia o co chodzi, nie gram na mirko i nie będę grał, już usuwam tag z obserwowanych i prosiłbym abyś więcej się na mój temat nie udzielał.
  • Odpowiedz
@kitz: apropo filmików, to wiesz czemu masz tyle obserwujacych tag? bo ludzie mają na twoje filmiki wyje... dlatego obserwują #mirkots bo ich zainteresował temat mirkowego otsa... a nie jakiegoś "dominando"... spamujesz cały czas tag swoimi gównofilmikami.

pisz pod tagami /heheszki /walkingdead /pcmasterrace itp itd bo też mają więcej ludzi...

czemu nie piszesz pod #tibia - tag dla ludzi ogólnie zainteresowanych tibią...
  • Odpowiedz
@kitz: no to śmiesznie, jak nawet swojego tagu nie potrafisz stworzyć... nie wydaje ci się, że ludzie po prostu mają to w dupie? twoje podboje w pikselach?

ładna pogoda, weź wyjdź na dwór

pozdro

#czarnolisto dla mojego spokoju.
  • Odpowiedz
@kitz: popieram resztę... przegrałeś na mirko... nic w życiu nie osiągnąłeś (nawet wojny na mirko nie wygrałeś xD), a chwalisz się filmikami, na których jest 2x więcej graczy niż w godzinach szczytu mirko i czym ty się chwalisz? To, że więcej graczy, którzy odeszli z mirko gra na jednym serwerze w jednej gildii bo nie pojmuję? Szczerze mówiąc to mirko upadło w raz z odejściem Parcel/Reborn, których uważacie za raków
  • Odpowiedz
Czy warto stawiać serwer i wkładać pracę dla 10-20 osób online, z których połowa stoi na afk lub w DP i ma za przeproszeniem w dupie co macie zamiar więcej zrobić z tym serwerem skoro i tak są tam żeby sobie pośmieszkować i postać na dachu


@Karim: Jeśli ludzie chcą siedzieć w depo i śmieszkować - co z tego? W grach liczy się tylko i wyłącznie przyjemność gracza, i jeśli
  • Odpowiedz
@Karim: czy warto czy nie - nie wiem, ja tam sie dobrze bawię, od samego początku traktuje to jako smieszkoprojekt, który jest w celu uzyskania uczucia nostalgii. Nigdy nie chciałem, zeby pojawiły sie na nim osoby mające zespół tourette'a i drace jape o dominando co chwile ;) nawet jesli 20 osób będzie grało - spoko.
To miał byc MirkOTS, i jest to mirkots.
  • Odpowiedz
@marahin: nie gram , ale projekt jak najbardziej szanuje :) zawsze to można czegoś sie nauczyć :)
a co do graczy mysle ,ze odpicowanie go na 99% i restart może z powrotem przyciągnąć te 200 osób ;) gl i trzymam kciuki :)
  • Odpowiedz