Wpis z mikrobloga

Jak obiecywaliśmy tak robimy. Mamy konkurs, mamy też małe #rozdajo.

W ten piątek, o 22:43 startuje rakieta Falcon 9 należąca do SpaceX. Co istotne w tym przypadku - jej celem jest samodzielne wylądowanie. Ostatnio przy takiej próbie coś nie poszło i rakieta eksplodowała.
Z tego powodu stworzyliśmy zakład: Czy Falcon 9 wyląduje bezpiecznie czy też nie?

Link do zakładu: https://www.onehash.com/#discipline/special_events/spacex/9905

W związku z tym mamy dwa sposoby na zgarnięcie darmowych betów w naszym serwisie.

#1 Wśród wszystkich plusujących ten wpis użytkowników (z wyłączeniem zielonych) rozlosujemy 5 darmowych betów o wartości 0.01 BTC każdy

#2 Z wszystkich, którzy złożą beta w zakładzie na lądowanie Falcon 9, a w komentarzu podadzą ostatnie 5 znaków adresu, na który przelali BTC wylosujemy darmowego beta o wartości 0.1 BTC

Zakończenie konkursów nastąpi wraz z zamknięciem zakładu, czyli w piątek 8.04 o 22:43.

Zapraszamy #bitcoin #bukmacherka #kryptowaluty #onehash do zabawy! ( ͜͡ʖ ͡€)
  • 42
Muszę się dowiedzieć co to za serwisy obsługują, bo chyba *ujnia, skoro tak długa przerwa :D Gdzieś czytałem, że serwerownie mają być włączone 99+% czasu?
@OneHash: h8hxz - poszło że wyląduje ;)
Jak to jest z kursem z tego co pamiętam to zmienia się on dynamicznie w zależności od głosów? Jak postawiłem teraz na kurs 1,245 to w razie wygranej zostanie rozliczony z tym kursem czy z kursem w chwili zamknięcia zakładów dajmy na to np. 1.5?
P.S. Przydał by się kod qr z adresem. Uproszcza to w przypadku płatności portfelem btc z telefonu.
@Thexil: To bardzo mocna teoria. SLA na sprzęt to najczęściej 99,9 lub 99,99%.
W praktyce, żeby wykopać coś w takim DC, musiałbyś mieć w pełni zwirtualizowane środowisko i w momencie w którym wyłączasz maszyny pracodawcy, od razu uruchamiasz swoje instancje.
W praktyce - szybciej wylecisz z roboty za kombinacje niz coś zrobisz.
@ziomekg Zgadza się, jesteśmy platformą zakładów zależnych, więc kursy zmieniają się po każdym becie. Ostateczne kursy są znane dopiero w momencie zamknięcia zakładów i po takich kursach są rozliczane. Inaczej kwoty by się nie równoważyły.
@Pienio69: to duża serwerownia jakiejś korpo. Serwery są potrzebne w dzień a na noc starczają te gdzieś tam indziej zlokalizowane (jestem pijany, teraz tego nie wytłumaczę i tak mi tłumaczono). Co do kopania chyba masz rację. Start się powiedzie, więc obataw sobie wolne $$ ;)