Wpis z mikrobloga

Wiecie co się okazało?? Afera 500 plus to tylko czubek góry lodowej!

Jako, że zbliża się powoli termin składania rozliczenia podatkowego za rok 2015 zleciłem znajomej księgowej wypełnienie druku PIT-37.

Jakież było moje zdziwienie gdy ta zażądała ode mnie za to opłaty 30zł, pomimo że w internecie istnieje strona rządowa (http://www.finanse.mf.gov.pl/systemy-informatyczne/e-deklaracje/formularze/pit), na której można to zrobić ZA DARMO!!! OSZUSTKA #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Prawdopodobnie w to oszustwo zamieszanych jest więcej księgowych w całej Polsce, więc sytuacja jest rozwojowa.

Gruszka pomusz! Jakie kroki podjąć teraz?
Robić wykop żeby jej poszło w pięty czy od razu zgłaszać do prokuratury i sztum?


#afera500plus #aferapit #afera
silverm - Wiecie co się okazało?? Afera 500 plus to tylko czubek góry lodowej!

Jak...

źródło: comment_PHmKac5f4Ld7w20yHBvfzTM57hxLHdz8.jpg

Pobierz
  • 26
Natomiast żądanie 10 zł


@mixplus: @krashann: Wymyślenie, stworzenie i marketing tego przedsięwzięcia też wymagało pewnych nakładów finansowych, no ale rozumiem, że według was "klikanie w komputer" to nie praca.

Poza tym przypominam, że nikt nie żąda od nikogo pieniędzy, bo skorzystanie z tej oferty jest całkowicie dobrowolne. Tak zwany wolny rynek.
pkd istnieje dla celów statystycznych i wyedytować sobie może je online w 5 minut... taki relikt nikomu nie potrzebny


@support: Oj tam że zupełnie nieistotne dla sprawy - zawsze można się #!$%@?ć, a wykopki plusujo ( ͡° ͜ʖ ͡°)