Wpis z mikrobloga

@zawi84: Ja na tyle za bardzo nie mogę sobie pozwolić ale może jednej osobie przelejemy kasę i po prostu ta jedna osoba zakupi kartę podarunkowa i jakas ladna kartkę. Możemy zrobić jakas grupowa konferencje nawet na Skype czy gdzie tam chcecie i sie dogadamy kto ile daje (żeby bylo wszystko wiadomo czarno na białym). Zrobię wieczorem wpis jeszcze odnośnie tego jakby nie zgłosilo sie zbyt wiele osob
@zawi84: dobry pomysł z tą kartą, ale trzeba sprawdzić, ile taka karta jest ważna, bo może będą chcieli coś kupić jak podrośnie trochę - dwulatkowi w Decathlonie niewiele kupią.
@katera: Mój 2 latek mega zasuwa na rowerku biegowym. Nie akurat z decathlonu ale widziałem też tam fajne. Taki rowerek na 2-3 lata starczy a można go kupić już teraz gdyby karta miała nie wiem pół roczny czas na wykorzystanie
@katera: Super mamy pierwsza deklaracje a kasy w takim wyypadku mamy juz 300 zł bo moja siostra tez daje chociaż nawet nie wie co to wykop ale ma dobre serce
@katera: w sieci możesz być nadal bezpieczna jak chcesz ;) możemy się umówić i możesz przyjść w kominiarce albo wyślesz kogoś innego żeby zostawił 100 pod kamieniem w botaniku w 3 aleje z obok brzozy ;)
@zawi84: Ja też coś dorzucę, ale pytanie jak to zrobić? Przelew może być? Jak ustalicie metodę zbiórki, dajcie proszę znać na priv. I weźcie poprawkę, że czasami jestem w stanie odpisać dopiero wieczorem ;)