Wpis z mikrobloga

@carlo497: oczywiście że tak, jakieś wordpressy symfony itp itd bez problemu chodzą

problemy z php7 głównie mogą mieć rozszerzenia do niego, jeśli np korzytasz z rozszerzenia twiga w c - to np na php7 nie będzie ono działać, podobnie z innymi rozszerzeniami które nie zostały przeportowane na php 7 lub nie działają z nimi do końca(np phalcon)
@carlo497: ale co twig ? pierwszy raz słyszysz o twigu ? XD ja mówię o rozszerzniu twiga w c, bo jest dodatkowe rozszerzenie do php 5.x dla twiga w którym najwolniejsze metody są przepisane na c - dzięki temu też szybciej działa na php, w php 7 ono nie działa bo trza by je przepisać po prostu, ja w sumie i tak pewnie kiedyś przeniose z twiga na volta wszystko w
@Jurigag: tak, pierwszy raz słyszę o tym, że mogę to wrzucić we własny projekt bez żadnego silnika. Nigdy nie widziałem jak się to to nazywa, a php zajmuję się od święta
@carlo497: xD przecież twig to niezależna rzecz xd ja w sumie nie polecam bo jest wolny i tworzy miliony klas niepotrzebnych, w volcie wynikowo masz jeden plik, nawet jak masz tysiąc partiali, extendów itp itd, twig woła klasy, tworzy obiekt i w ogóle tysiąc rzeczy robi przez co jest zajebiście wolny stosować go do prostych projektów w sumie nie ma sensu