Wpis z mikrobloga

@ChineseMobilePhones: no właśnie miałem pytać o wady twoim zdaniem. soft mówisz ze trzeba wymienić, a ten co zrobił wloch stabilny? działał dobrze tobie ? jakieś jeszcze wady? powiedz mi jak pamiętasz jak aparat do selfie, dobrze działał wieczorem przy słabszym świetle?
@PaulStone: działał mi dobrze, a nawet w moim tel nie było problemów na czystym andku.. WIec chyba troche zalezy od tel :) - najnowszy suchy soft tez już był jako tako stabilny.
ani razu nie uzylem aparatu do selfie wiec nie powiem Ci niestety, ale głowny jest dobry przy normalnym swietle - przy ciemnym jedak troche szumi. Za 88$ powaznie warto, bo ten telefon ma duzy potencał - szkoda, ze to
@ChineseMobilePhones: odrzuca mnie ta konieczność zmiany romu, sam fakt androida 4.4.2 i recenzja na yt gdzie gość mówi ze mu się ten telefon resetował 2 razy w ciągu 24h. pewnie im zalega i chcą się go wyzbyć za wszelką cenę.
Ponoć nie. Chyba w mniej niż w pół dnia po publikacji się rozeszły, w każdym razie cena z app zniknęła. Widzę kilkanaście kupców z polski. GZ