Wpis z mikrobloga

Wykopki jak to wygląda z tymi tanimi lotami z #ryanair Nigdy nie korzystałem, a zauważyłem bilety po 9 cebulionow na lot z Wrocławia do W-wy. Wiem, że bagaż max 10kg a chce tylko dostać się na Orange Warsaw Festival, korzystać? #pytanie
  • 7
@Asullo: Nie wiem, ja do Modlina dojechałem samochodem z Płocka, zostawiłem samochód na parkingu prywatnym (ten przy lotnisku to jakiś kosmos cenowy).

Jest takie coś, co zwie się Modlin Bus, ale musisz zarezerwować miejsce gdzieś pół roku wcześniej, bo ceny mają wyższe, niż czasem Ryanair, jak chcesz kupić bilet "z ulicy" lub tylko kilka dni wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są jeszcze prywaciarze, ale oni często są
@Asullo można też pociągiem kolei mazowieckich do Modlina (rusza z centralnego) i potem w busa (również kolei mazowieckich) na lotnisko. Busy sa dopasowane do pociągów i jeżdżą tylko na trasie modlin - lotnisko. Kupując bilet w kasie, jak powiesz ze chcesz do lotniska to dostaniesz jeden na pociąg i jeden właśnie na busa. W drugą stronę działa to tak samo :)